Zawieranie zakładów

Obstawiaj zdarzenia sportowe

i zgarniaj dodatkową kasę w kredytach na grę

Jeżeli zarejestrowałeś się w Milenium i aktywowałeś konto, do zawierania zakładów potrzebujesz jedynie środków na koncie gracza. Po złożeniu depozytu możesz zacząć grę. W prawym górnym rogu strony znajdziesz opcję ZALOGUJ. Po kliknięciu pojawi się panel logowania.

Aby się zalogować, wpisujesz login gracza i hasło, a następnie klikasz przycisk ZALOGUJ SIĘ. Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z opcji ZAPOMNIAŁEŚ HASŁA? - na adres e-mail podany podczas rejestracji wyślemy wówczas zresetowane hasło, które zagwarantuje Ci dostęp do konta.

- - - - - - - - - - - - - -

Konto gracza

Internetowe konto gracza w Milenium jest przepustką do łatwiejszej i bardziej atrakcyjnej gry niż bez konta. Znajdziesz w nim wszystko, co potrzebne do obstawiania – począwszy od stanu konta, wpłat i wypłat, a skończywszy na punktach zdobywanych w Lidze Mistrzów Milenium, które wymienisz na kredyty na grę.

Stan konta – kwota, którą dysponujesz na dokonywanie zakładów w Milenium.

Liczba punktów – liczba punktów zebranych w programie lojalnościowym, które możesz wymieniać na kredyty na zakłady.

Stan kredytów – suma kredytów, które uzyskałeś w programie lojalnościowym Liga Mistrzów Milenium i za które możesz obstawiać.

Doładuj konto – opcja umożliwiająca dokonanie depozytu ze swojego konta bankowego na konto gracza. Aby sprawdzić wszystkie opcje płatności, zajrzyj na stronę DOŁADOWANIE KONTA .

Moje kupony – historia Twoich zakładów w Milenium wraz ze wszystkimi szczegółami, m.in. stawką, wygraną, datą przyjęcia czy rozliczenia kuponu. Możesz również filtrować kupony według różnych kryteriów: wygranych, przegranych, w grze czy anulowanych.

Bonusy – historia wszystkich kuponów, które spełniły warunki promocji BONUS NA START i są zakwalifikowane do wymaganego obrotu. Podobnie jak w przypadku zakładki „Moje kupony”, tak i tutaj widzisz wszystkie szczegóły bonusowych kuponów i możesz je filtrować według indywidualnych preferencji.

Wpłaty – historia wszystkich depozytów (wpłat) dokonanych na swoje konto gracza.

Wypłaty – historia wszystkich wypłat wykonanych ze swojego konta gracza na konto bankowe podane podczas rejestracji

Kupon

Nie wybrano żadnych zdarzeń. W celu wybrania zdarzenia kliknij na jego kurs.

Aby móc grać przez Internet musisz być zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się

Przyjmowanie zakładów 24 godziny na dobę