Bukmacher stacjonarny

Bukmacher stacjonarny Milenium

Milenium Zakłady Bukmacherskie to nie tylko zakłady internetowe, ale i zakłady naziemne. Jako bukmacher stacjonarny posiadamy sieć około 200 punktów w całym kraju. Oferta w nich dostępna niczym nie różni się od tej internetowej. Dostępne są tam również produkty i bonusy jak Bonus 5-10-15 , Happy-Hour czy Darmowy Zakład. W punktach stacjonarnych możliwe jest także wyrobienie karty członkowskiej Ligi Mistrzów Milenium.

Punkty przyjmowania zakładów bukmacherskich Milenium zawierają szereg udogodnień dla graczy. W wybranych lokalach możliwe jest śledzenie transmisji telewizyjnych z najważniejszych wydarzeń sportowych, kupno biletów z oferty strony Abilet.pl, płatności kartą czy otrzymanie zaświadczeń internetowych. Każdy stacjonarny punkt bukmacherski posiada również aktualne materiały informacyjne na temat oferty Milenium.
Punkt przyjmowania zakładów bukmacherskich Milenium

Pełną i aktualną listę punktów Milenium w całym kraju znaleźć można na stronie dedykowanej punktom sprzedaży. Dostępna jest tam mapa kraju, na której zaznaczony jest każdy stacjonarny punkt bukmacherski Milenium. Przy filtrowaniu po województwach możliwe jest również przejrzenie dokładnych informacji odnośnie konkretnego lokalu (na przykład punkt bukmacherski Poznań 4 lub punkt bukmacherski Kraków 9), dostępnych w nim możliwości czy godzin otwarcia.

Punkty przyjmowania zakładów bukmacherskich – ogólne zasady


Nasze punkty posiadają pewne drobne ograniczenia, które wynikają z kwestii prawnych. Jak każdy bukmacher stacjonarny oferujemy swoje usługi jedynie osobom pełnoletnim . Pracownik Milenium ma więc możliwość poproszenie klienta o okazanie ważnego dowodu osobistego potwierdzającego ukończenie 18-tego roku życia. Tylko takie osoby mogą korzystać z zakładów bukmacherskich, a nawet wchodzić na teren punktu.

Mimo wszystko każdy punkt przyjmowania zakładów bukmacherskich Milenium to miejsce bardzo przyjazne wszystkim graczom. Klientów zachęcamy do dyskusji i dzielenia się wzajemnie opiniami oraz typami. U nas nie ma nakazów zachowania ciszy, to nie biblioteka. Warto więc odwiedzić punkty Milenium dla poczucia klimatu wspólnego śledzenia zdarzeń sportowych i zawierania zakładów. Nic tak nie buduje atmosfery jak wspólne oglądanie meczu i jednoczesne obstawianie zdarzeń na żywo.
Bukmacher stacjonarny Milenium

Kupon

Nie wybrano żadnych zdarzeń. W celu wybrania zdarzenia kliknij na jego kurs.

Aby móc grać przez Internet musisz być zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się

Przyjmowanie zakładów 24 godziny na dobę