SPONSORING

Milenium Zakłady Bukmacherskie od wielu lat wspiera polskie kluby sportowe na wielu szczeblach rozgrywek. W przeszłości byliśmy sponsorem dziecięcych drużyn piłkarskich, Polskiej Ligi Koszykówki i gal MMA. Obecnie z dumą wspieramy Falubaz Zielona Góra, siedmiokrotnego drużynowego mistrza Polski w jeździe na żużlu, który występuje w PGE Ekstralidze. Sponsorujemy także grającą w Lidze Siatkówki Kobiet drużynę ŁKS Commercecon Łódź oraz drugoligowy zespół piłkarskiej Elany Toruń.

Falubaz to jeden z najważniejszych ośrodków żużlowych w Polsce. Charakterystyczny herb i marka klubu znane są w całym kraju, nie tylko wśród fanów czarnego sportu. Dla zielonogórzan i mieszkańców okolicznych miejscowości mecze Falubazu są świętem. Gromadzą kilkunastotysięczną liczbę widzów na stadionie oraz kilkusettysięczną liczbę widzów przed telewizorami. Klub od wielu lat walczy o najwyższe cele w PGE Ekstralidze, a w jego barwach startują czołowi żużlowcy świata. Dotychczas w drużynowych mistrzostwach Polski Falubaz zdobył siedem złotych medali, dwa srebrne i pięć brązowych.

ŁKS Commercecon to aktualny mistrz Polski w siatkówce kobiet i klub o bardzo bogatej historii. Łodzianki wywalczyły w sumie osiem medali w krajowych rozgrywkach (dwa złote, trzy srebrne i trzy brązowe). Najwięcej krążków zdobyły w latach 80. XX wieku. Do długiej listy sukcesów należy dopisać triumfy w Pucharze Polski oraz awans do najlepszej czwórki europejskich rozgrywek Pucharu CEV w sezonie 1989/1990. Później ŁKS dopadły problemy organizacyjne, ale dziś kibiców znów rozpiera duma z postawy i wyników swoich siatkarek.

Elana to najpopularniejszy klub piłkarski w Toruniu, który obecnie występuje w II lidze. W sezonie 1996/1997 Elana była bardzo bliska ekstraklasy. Skończyło się jednak na trzecim miejscu, a więc tuż za plecami dwóch klubów, które mogły cieszyć się z awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju. W sezonie 1990/1991 torunianie dotarli do 1/16 finału Pucharu Polski. Dziś ich celem jest powrót na zaplecze ekstraklasy.

 

 

 

Kupon

Nie wybrano żadnych zdarzeń. W celu wybrania zdarzenia kliknij na jego kurs.

Aby móc grać przez Internet musisz być zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się

Przyjmowanie zakładów 24 godziny na dobę