O Firmie

Na początku była idea

Idea takiej formy zakładów bukmacherskich, która powinna ożywić dość bierny do tej pory polski rynek, a także usatysfakcjonować klientów. Idea firmy otwartej na propozycje i sugestie graczy. Idea posiadania bogatej oferty gier i zakładów.

Tuż za pomysłem pojawił się czyn

Milenium rozpoczęło działalność 18 października 2004 roku. Początkowo pojawiło się 15 punktów przyjmowania zakładów, teraz na terenie całego kraju lokali z biało-czerwonym szyldem jest już sporo ponad 200. Oczywiście na tym się nie skończy. Milenium pragnie dotrzeć do jak największej liczy graczy, dlatego wciąż otwierane są nowe punkty. Podczas gdy Milenium wciąż się rozwija, inne firmy zdążyły upaść, co potwierdza, że aby utrzymać się na polskim rynku potrzebna jest determinacja oraz ciężka praca.

Jak pracujemy?

Pracujemy, aby wciąż doskonalić to co do tej pory powstało. Milenium to zespół młodych, zapalonych ludzi, którzy wierzą w to co robią, zespół zgrany i zawsze otwarty na jakiekolwiek sugestie. A wszystko to, aby zadowolić naszych klientów.

Ożywienie

Wciąż zaskakujemy konkurencję. Wprowadzamy stale do naszej oferty nowe gry, umożliwiamy graczom zawarcie zakładów na dyscypliny nieobecne do tej pory na polskim rynku bukmacherskim. Jeśli konkurencja podąża naszym śladem, my już staramy się być co najmniej kilka kroków przed nimi. No i co najbardziej istotne – wyróżniają nas zdecydowanie najwyższe kursy.

Co będzie dalej?

Jaka będzie przyszłość – pokaże czas. Już teraz możemy jednak zapewnić, że w najbliższym czasie wprowadzimy nowości, które powinny zrewolucjonizować polski rynek zakładów wzajemnych. Nowości, których jeszcze rok temu pewnie nikt nie mógł się spodziewać. Nowości, które robimy zawsze, aby usatysfakcjonować klientów. A wszystko pod biało-czerwonym szyldem Milenium.

Aby się z nami skontaktować, przejdź do zakładki Kontakt

Siedziba Spółki:

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. Lwowska 25, 65-225 Zielona Góra
sekretariat: +48 68 328 49 51, fax. +48 68 328 49 52
NIP:782-22-80-615 REGON:634526323
KRS:0000182607, Sąd Rejonowy w Zielonej Górze
Kapitał zakładowy: 3.477.600 zł

Kupon

Nie wybrano żadnych zdarzeń. W celu wybrania zdarzenia kliknij na jego kurs.

Aby móc grać przez Internet musisz być zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się

Przyjmowanie zakładów 24 godziny na dobę