Wywiad z p. Romanem

Czym na co dzień się Pan zajmuje? Jakie ma Pan hobby?
Na co dzień prowadzę małe przedsiębiorstwo z branży spożywczej. Niestety praca pochłania większość mojego czasu więc brakuje mi czasu na hobby.


Od ilu lat gra Pan w zakładach bukmacherskich? Jak to się stało, że zaczął Pan typować w zakładach bukmacherskich?
Pierwszy raz zakłady obstawiałem kiedy jeszcze nie było naziemnych punktów, były normalne Totolotki gdzie można było obstawiać tylko Ligę Polską i Ligę Angielską. Obstawiało się 13 zdarzeń. Od najmłodszych lat grałem razem z tatą. Od samego początku sprzyjało mi szczęście. W 1987 roku trafiłem 13-kę i wciągu 2 dni zarobiłem półroczną pensję robotnika na tamte czasy- tata był bardzo zadowolony odbierając wygraną. Później miałem sukcesy w latach 90-tych, trafiłem drugą 13-kę, lecz pieniądze z wygranej były znacznie mniejsze widocznie tych wygranych było więcej. Na początku 2000 roku kiedy zaczęły powstawać stacjonarne zakłady bukmacherskie możliwości obstawiania wydarzeń sportowych znacznie się poszerzyły i zacząłem grywać regularnie.


Czy ma Pan jakąś swoją dyscyplinę sportową i komu Pan kibicuje na co dzień?
Ostawiam przede wszystkim piłkę nożną, ok. 70% zakładów jakie zawieram to właśnie ta dyscyplina. Na co dzień z racji że pochodzę z wybrzeża kibicuję Lechii Gdańsk i Arce Gdynia natomiast, jeżeli chodzi o zagraniczne kluby to drużyny angielskie.


Lubi Pan adrenalinę bo typując takie wyniki zastrzyk adrenaliny jest chyba nieunikniony?
No na pewno, emocje są potrzebne i cały czas towarzyszą podczas typowania wyników.
Czy wg. Pana gracz zakładów bukmacherskich musi być doskonałym ekspertem sportowym czy większość wygranych to po prostu " szczęście"
Uważam że szczęście to tylko 15% reszta to wiedza, obserwacja, doświadczenia - czyli trzeba być ekspertem.


Co Pan myślał chwilę przed meczem Francja - Islandia gdy ważyły się losy Pana wygranej?
Przed meczem byłem w 99% pewny że Islandczycy którzy naprawdę pięknie się zaprezentowali dalej już nie mogą przejść - i tak się stało Francuzi błysnęli talentem i piękną grą i stało się tak jak się stało. Awansowali dalej!


Czy może zdradzić nam Pan tajemnice co zrobi Pan z tą wygraną?
Dalej będę inwestował w spotkania sportowe korzystając z usług Milenium Zakłady Bukmacherskie.


Czemu akurat wybrał Pan Zakłady Bukmacherskie Milenium?
Generalnie przyglądając się wszystkim firmom bukmacherskim zauważyłem, że kursy są podobne. Punkt Milenium w Ciechanowie jest mi bardzo bliski, a obsługa punktu była bardzo profesjonalna i zaopiekowała się mną . Dzięki niej dowiedziałem się o promocji Happy Hour. To właśnie zdecydowało, że oferta Milenium Zakłady Bukmacherskie była bardzo atrakcyjna i przyszłości będę również tutaj zawierał zakłady.


Dziękujemy za rozmowę i zaufanie do naszej firmy.

Kupon

Nie wybrano żadnych zdarzeń. W celu wybrania zdarzenia kliknij na jego kurs.

Aby móc grać przez Internet musisz być zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się

Przyjmowanie zakładów 24 godziny na dobę