Na luzie i bez ryzyka

NA LUZIE I BEZ RYZYKA

W wybrane dni zakład NA LUZIE I BEZ RYZYKA umożliwia obstawianie sportowych hitów na wyjątkowych warunkach. Wystarczy, że w dniu promocji zawrzesz zakłady za min. 50 PLN, a zdarzenie z promocyjnego meczu wytypujesz w zakładzie pojedynczym lub wielokrotnym do 25 PLN. Jeśli okaże się przegrany, zwrócimy Ci jego stawkę!

Jakie zdarzenia zalicza się do promocji?
W promocji NA LUZIE I BEZ RYZYKA biorą udział zakłady pojedyncze i wielokrotne w grze standard, które zawierają dowolne zdarzenie z meczu objętego promocją.

Jakie warunki muszę spełnić, aby skorzystać z zakładu NA LUZIE I BEZ RYZYKA?
W dniu promocji obstaw zakłady za co najmniej 50 PLN. Może to być wiele zakładów za mniejsze stawki. Przynajmniej jeden z tych zakładów musi zawierać zdarzenie należące do promocji i być zagrany do stawki 25 PLN. Za pierwszy przegrany zakład, który spełnił warunki promocji, otrzymasz zwrot stawki na konto gracza.

Czy jeśli obstawę kilka kuponów ze zdarzeniem promocyjnym, w przypadku przegranej otrzymam zwrot za każdy z nich?
Nie. Zakład NA LUZIE I BEZ RYZYKA dotyczy pierwszego z przegranych zakładów zawierających promocyjne zdarzenie.

Jakie zdarzenia nie biorą udziału w promocji?
Do promocji nie zaliczają się zakłady anulowane, zawarte za kredyty, zakłady Totalizatora i zakłady na żywo, a także obejmujące co najmniej jedno zdarzenie z SUPEROFERTY i Typu Dnia. Zakład NA LUZIE I BEZ RYZYKA nie łączy się także z bonusem GRAND.

Kupon

Nie wybrano żadnych zdarzeń. W celu wybrania zdarzenia kliknij na jego kurs.

Aby móc grać przez Internet musisz być zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się

Przyjmowanie zakładów 24 godziny na dobę