Liga Mistrzów Milenium

Liga Mistrzów

W Lidze Mistrzów Milenium wygrywasz z każdym zakładem. Dołącz do programu lojalnościowego – zbieraj punkty premiowe, bierz udział w konkursach, korzystaj z najlepszych warunków promocji dla najbardziej aktywnych graczy.

Jak zostać uczestnikiem Ligi Mistrzów Milenium?
Zarejestruj się w Milenium. Zakładając konto internetowe, automatycznie staniesz się członkiem programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
W punktach stacjonarnych zgłoś pracownikowi chęć uczestnictwa w programie. Następnie wybierz swój unikalny pseudonim i podaj swoje dane osobowe. Otrzymasz od nas bezpłatną kartę, która będzie Twoją wizytówką w Lidze Mistrzów Milenium. Od tej chwili stajesz się jej uczestnikiem.

Ogólne zasady Ligi Mistrzów Milenium
Jako uczestnik programu lojalnościowego zdobywasz punkty premiowe, które przypisujemy do Twojego indywidualnego konta gracza, bierzesz też udział w konkursach. Jeśli założyłeś konto na www.milenium.pl, punkty otrzymujesz za każdy zakład zawarty przez internet. Jeśli w punkcie stacjonarnym, przed wysłaniem kuponu wręcz kartę pracownikowi punktu, by zarejestrował kupon w programie.

Punkty premiowe otrzymujesz niezależnie od tego, czy zakład jest wygrany, czy przegrany. Im wyższa stawka i więcej zdarzeń, tym więcej punktów. Nie ma znaczenia, czy wytypowałeś prawidłowo wszystkie zdarzenia. Punkty otrzymujesz również za identyczne zakłady lub kupony.

Liczbę punktów w Lidze Mistrzów Milenium możesz sprawdzić w punkcie przyjmowania zakładów, na wydrukowanym kuponie i na stronie www.milenium.pl.

Jeśli zgubisz kartę, wciąż jesteś w grze. Otrzymasz wówczas bezpłatnie jej duplikat, nie tracąc zdobytych wcześniej punktów.

Kupon

Nie wybrano żadnych zdarzeń. W celu wybrania zdarzenia kliknij na jego kurs.

Aby móc grać przez Internet musisz być zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się

Przyjmowanie zakładów 24 godziny na dobę