Legalny Bukmacher

Milenium Zakłady bukmacherskie to 100% legalny polski bukmacher.

Gra w Milenium jest całkowicie bezpieczna.

Milenium Zakłady Bukmacherskie to legalny polski bukmacher. Posiadamy koncesję udzieloną przez Ministra Finansów RP na prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie Polski w stacjonarnych punktach przyjmowania zakładów oraz w Internecie. Nasze usługi są więc w pełni legalne i nie wiążą się z żadnym ryzykiem prawnym po stronie graczy.

 

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce - opodatkowanie

Jak każdy legalny bukmacher, Milenium Zakłady Bukmacherskie odprowadza podatek w wysokości 12% wkładu wniesionego przez gracza. Wszystko zgodnie z tzw. ustawą hazardową. To według jej przepisów podstawą opodatkowania jest suma wniesionych składek. Również wspomniana już stawka podatkowa zakładów bukmacherskich u legalnego bukmachera jest wskazana w punkcie 7 artykułu 74 tego aktu prawnego.

Respektujemy także inne przepisy, między innymi dotyczące regulaminu odpowiedzialnej gry czy bezpieczeństwa i przetwarzania danych osobowych, które zawarte są w ustawie o grach hazardowych. Dzięki temu, wybierając legalnego bukmachera w Polsce, masz pewność, że twoje dane są przetwarzane zgodnie z prawem i zgodnie z zakresem, na który wyraziłeś zgodę. O sposobie przetwarzania danych przez legalnego bukmachera Milenium, a także o tym, jak je gromadzimy, możesz przeczytać w naszej polityce prywatności.

 

 

Kto może korzystać z legalnych zakładów bukmacherskich?

Legalne zakłady bukmacherskie dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, których wiek weryfikowany jest przez pracownika Milenium Zakłady Bukmacherskie po zakończeniu procesu rejestracji konta. Przepisy zawarte w ustawie hazardowej nie wymagają spełnienia dodatkowych wymogów przez gracza. Wiek graczy sprawdzamy dzięki przesyłanym do nas skanom dowodów osobistych - wymóg takiej rejestracji wynika z przepisów prawa i nie podlega zmianie. Niemniej, wybierając legalne zakłady bukmacherskie online zyskujesz pewność, że podane przez ciebie dane są wykorzystywane zgodnie z prawem.

Legalne zakłady bukmacherskie, a korzyści graczy

Korzystanie z usług, jakie oferują legalne zakłady bukmacherskie, niesie szereg korzyści dla graczy. Przede wszystkim każdy zawarty zakład jest legalny i nie łamie przepisów zapisanych w ustawie hazardowej regulującej rynek bukmacherski w Polsce.

Jednocześnie legalne zakłady bukmacherskie, takie jak Milenium, regularnie wspierają polski sport, zatrudniają pracowników w kraju i odprowadzają podatki. Przeciwnie niż nielegalni bukmacherzy, którzy nie posiadają stosownej koncesji i stanowią nieuczciwą konkurencję, działając tym samym na szkodę rodzimego sportu, graczy, państwa i całej branży.

Co grozi za grę u nielegalnych bukmacherów?

Należy pamiętać, że nie tylko przyjmowanie zakładów wzajemnych bez koncesji Ministra Finansów RP jest nielegalne. Również gracze korzystający z usług takich firm narażeni są na kary finansowe. Ponieważ uczestnicy gier urządzanych u innych, niż legalni bukmacherzy internetowi w Polsce (a także stacjonarni), zgodnie z ustawą hazardową ponoszą karę, której wysokość wynosi dokładnie tyle, ile wygrana. I nie jest to kwota pomniejszona o wpłacone stawki. Taką karę pieniężną może nałożyć naczelnik urzędu celno-skarbowego, lub też Minister Finansów.

Obstawianie zakładów w Milenium nie wiążę się z żadnymi konsekwencjami prawnymi dla graczy – jesteśmy bowiem legalnym bukmacherem.

Legalni bukmacherzy internetowi w Polsce

Legalnych bukmacherów internetowych w Polsce jest niewielu. Dzięki naszej działalności, która jest w pełni zgodna z polskim prawem, jesteśmy w tym gronie od lat. Warto zawsze sprawdzać aktualne zezwolenie Ministra Finansów RP chociażby dlatego, że właściciele stron, którzy ich nie posiadają, mogą zniknąć z sieci w każdej chwili. a ich adres zostanie przekierowany na adres strony rządowej. To znaczy, że wszystkie rozpoczęte transakcje, wraz z danymi, przepadną, a wcześniejsze wygrane będą przemiotem roszczeń Skarbu Państwa. Właśnie z tego powodu należy korzystać tylko z usług legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

- - - - - - - - - - - - - - -

Zezwolenie Ministra Finansów RP

Kupon

Nie wybrano żadnych zdarzeń. W celu wybrania zdarzenia kliknij na jego kurs.

Aby móc grać przez Internet musisz być zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się

Przyjmowanie zakładów 24 godziny na dobę