Legalny Bukmacher

Milenium Zakłady bukmacherskie to 100% legalny, polski bukmacher

Gra w Milenium jest całkowicie bezpieczna

Milenium Zakłady Bukmacherskie to legalny polski bukmacher. Posiadamy koncesję udzieloną przez Ministra Finansów RP na prowadzenie zakładów wzajemnych na terenie Polski w stacjonarnych punktach przyjmowania zakładów oraz w Internecie. Nasze usługi są więc w pełni legalne i nie wiążą się z żadnym ryzykiem prawnym po stronie graczy.

Jak każdy legalny bukmacher, Milenium Zakłady Bukmacherskie odprowadza podatek w wysokości 12% wkładu wniesionego przez gracza. Respektujemy również inne przepisy, między innymi dotyczące regulaminu odpowiedzialnej gry czy bezpieczeństwa i przetwarzania danych osobowych, które zawarte są w ustawie o grach hazardowych.

Legalne zakłady bukmacherskie dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, których wiek weryfikowany jest przez pracownika Milenium Zakłady Bukmacherskie po zakończeniu procesu rejestracji konta. Przepisy zawarte w ustawie hazardowej nie wymagają spełnienia dodatkowych wymogów przez gracza.

 

- - - - - - - - - -

Legalne zakłady bukmacherskie

Korzystanie z usług, jakie oferują legalne zakłady bukmacherskie, niesie szereg korzyści dla graczy. Przede wszystkim każdy zawarty zakład jest legalny i nie łamie przepisów zapisanych w ustawie hazardowej regulującej rynek bukmacherski w Polsce.

Jednocześnie legalne zakłady bukmacherskie, takie jak Milenium, regularnie wspierają polski sport, zatrudniają pracowników w kraju i odprowadzają podatki. Przeciwnie niż nielegalni bukmacherzy, którzy nie posiadają stosownej koncesji i stanowią nieuczciwą konkurencję, działając tym samym na szkodę rodzimego sportu, graczy, państwa i całej branży.

Należy pamiętać, że nie tylko przyjmowanie zakładów wzajemnych bez koncesji Ministra Finansów RP jest nielegalne. Również gracze korzystający z usług takich firm narażeni są na kary finansowe.

Obstawianie zakładów w Milenium nie wiążę się z żadnymi konsekwencjami prawnymi dla graczy – jesteśmy bowiem legalnym bukmacherem.

- - - - - - - - - - - - - - -

Zezwolenie Ministra Finansów RP

Kupon

Nie wybrano żadnych zdarzeń. W celu wybrania zdarzenia kliknij na jego kurs.

Aby móc grać przez Internet musisz być zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się

Przyjmowanie zakładów 24 godziny na dobę