Łączenie typów w Milenium

Lubisz dokładnie analizować mecze piłkarskie, zanim wytypujesz ich rezultat? Jesteś ekspertem w danej lidze i masz swoją ulubioną drużynę, o której wiesz wszystko? Szczegółowe statystyki przydają Ci się w typowaniu? Śledzisz dokładnie przebieg piłkarskich spotkań i chciałbyś połączyć kilka zdarzeń z tego samego meczu na jednym kuponie? Postaw zakład z łączeniem typów i zarabiaj na jednym wydarzeniu. Jeden mecz = wiele możliwości.

Czym jest łączenie typów?

Łączenie typów w Milenium Zakłady Bukmacherskie pozwala umieścić na jednym kuponie kilka typów dotyczących jednego meczu w najlepszych ligach piłkarskich i największych turniejach piłkarskich (jak np. mistrzostwa świata). Oferta na dane spotkanie podzielona jest wówczas na kilka grup typów. Każda grupa oznaczona jest natomiast innym symbolem, widocznym przy nazwie rodzaju zdarzenia.

Jakie typy mogę łączyć ze sobą na kuponie?

W Milenium możesz obstawić i połączyć na kuponie dowolne zdarzenia z jednego meczu podzielone na pięć grup typów:

* TYPY GŁÓWNE – dotyczą wyniku meczu, jego poszczególnych części (np. wynik do przerwy, rezultat z handicapem) oraz liczby bramek (np. mniej/więcej niż 2,5 bramki, gole zdobyte przez daną drużynę).

* TYPY NA RZUTY ROŻNE – dotyczą zakładów na liczbę rzutów rożnych w danym meczu czy rzutów rożnych wywalczonych przez którąś z drużyn.

* TYPY NA KARTKI, RZUTY KARNE I FAULE – obejmują liczbę żółtych i czerwonych kartek, zakład na rzut karny oraz zakłady dotyczące liczby fauli w meczu.

* TYPY NA SPALONE – obejmują liczbę spalonych w meczu.

* TYPY NA ZMIANY ZAWODNIKÓW – dotyczą liczby zmian w spotkaniu lub jego części (np. w I połowie).

Czy można łączyć typy z jednego meczu z innymi zdarzeniami na kuponie?

Tak, możliwość łączenia typów z jednego meczu piłkarskiego nie wyklucza obstawiania innych zdarzeń w ramach tego samego kuponu.