Kulki 7 z 27

kulki 7 z 27

Czym są KULKI 7 z 27?

W tej grze wynik meczu jest sprawą drugorzędną. Liczy się to, co w piłce nożnej najważniejsze - bramki. Codziennie tworzymy zestaw złożony z 27 spotkań. Twoje zadanie polega na wytypowaniu czy w wybranym zdarzeniu liczba bramek do przerwy będzie parzysta, a po 90 minutach nieparzysta. Nie musisz przy tym obstawiać wszystkich 27 meczów. Możesz wybrać dowolną liczbę spotkań z przygotowanego zestawu. Co więcej, możesz łączyć je na kuponie z innymi zdarzeniami z oferty Milenium.

Jak typować mecze w grze KULKI 7 z 27?

Przykładowo w zestawie znajduje się mecz Manchesteru United z Liverpoolem. Zastanów się czy obie drużyny nastawią się na to, by do przerwy nie stracić gola, a dopiero w drugiej połowie spróbują rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Remis 0:0 do przerwy, a następnie Manchester United zdobywa bramkę i po 90 minutach wygrywa 1:0?

A może któryś z zespołów postanowi zaskoczyć rywala i odważnie zaatakuje od pierwszej minuty, by potem bronić korzystnego rezultatu? Dwa szybkie trafienia Manchesteru United, prowadzenie 2:0 do przerwy i honorowy gol dla Liverpoolu w drugiej części gry, przez co mecz kończy się wynikiem 2:1?

Jeśli któryś z tych scenariuszy wydaje Ci się prawdopodobny, obstaw zdarzenie na TAK. Jeśli natomiast uważasz, że do przerwy liczba bramek w meczu będzie nieparzysta, obstaw na NIE. W grze KULKI 7 z 27 możesz bowiem typować w dwie strony. Ty decydujesz, która opcja jest lepsza.

Kulki 7 z 27 w Milenium - najczęstsze pytania

Jak rozliczamy zakłady w grze KULKI 7 z 27?

Każdy zestaw rozliczany jest kolejno od zdarzenia nr 1 do zdarzenia nr 27. Pierwsze siedem zdarzeń, które spełniają warunki wygranej (do przerwy parzysta liczba bramek, a na koniec meczu nieparzysta), rozliczamy na TAK. Pozostałe są natomiast rozliczane na NIE.

Jak rozliczamy zakłady, jeśli 7 zdarzeń z zestawu nie spełnia warunków wygranej?

Może zdarzyć się sytuacja, w której w zestawie nie znajdzie się 7 spotkań spełniających powyższe warunki. Zdarzenia na TAK rozliczamy wówczas w następujący sposób: kolejno od numeru 27 do numeru 1 szukamy zdarzeń, w których zarówno do przerwy, jak i na koniec meczu była parzysta liczba bramek (np. do przerwy 1:1, cały mecz 2:2). Takie rozstrzygnięcia dobieramy do momentu, kiedy mamy już 7 zdarzeń spełniających warunki i rozliczamy je na TAK. Pozostałe są wtedy rozliczane na NIE.

Czy muszę obstawić cały zestaw 27 meczów?
Nie, możesz wybrać i obstawić dowolną liczbę spotkań z całego zestawu.