Jak grać?

Pierwsze kroki w świecie

zakładów bukmacherskich

Najlepiej skutecznie i z fartem, bo w zakładach bukmacherskich przydaje się nie tylko wiedza i analityczny umysł, ale również odrobina szczęścia. Zanim jednak zaczniesz zakładać się z nami o wygrane, poznaj podstawowe aspekty gry.

Zakłady bukmacherskie to zakłady wzajemne o wygrane pieniężne, które polegają na typowaniu zaistnienia różnych zdarzeń (sportowych, społecznych, politycznych, ekonomicznych, itd.). Każde zdarzenie ma określony kurs. Oblicza się go zwykle, mnożąc kursy zdarzeń, współczynnik W (równy 0,88) i stawkę. W zakładach bukmacherskich przewidywana wygrana jest znana z góry w momencie zawarcia zakładu.

Zakłady możesz zawierać na dwa sposoby:

1. W punktach przyjmowania zakładów
2. Online

W pierwszym przypadku dowodem zawarcia zakładu jest kupon w fizycznej, papierowej formie. Jeśli obstawiasz w Internecie, kupon zostanie wygenerowany przez system i będzie widniał na Twoim koncie gracza.

Jeśli poprawnie wytypujesz wyniki wszystkich zdarzeń na kuponie, oznacza to wygraną. Wyniki poszczególnych zdarzeń możesz sprawdzić w zakładce WYNIKI lub SPRAWDŹ KUPON.

 

Jak mogę odebrać wygraną?

Odbiór wygranej jest wyjątkowo prosty. Jeśli wysłałeś kupon w punkcie stacjonarnym, przekaż go pracownikowi dowolnego punktu stacjonarnego Milenium w Polsce jako dowód zawarcia zakładu - na tej podstawie otrzymasz wygraną. Jeśli zawarłeś zakład w Internecie, nie musisz robić nic - wygrana automatycznie zostanie dopisana do Twojego konta gracza.

Kupon

Nie wybrano żadnych zdarzeń. W celu wybrania zdarzenia kliknij na jego kurs.

Aby móc grać przez Internet musisz być zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się

Przyjmowanie zakładów 24 godziny na dobę