Promocja Happy Hour

Promocja Happy Hour organizowana jest od 14:00 do 15:00 codziennie na wszystkie zdarzenia sportowe, a także dodatkowo w wybrane dni. Poniżej można znaleźć listę punktów stacjonarnych Milenium, w których właśnie dzisiaj o wyznaczonych porach wygrane zwiększane są o 13% (dotyczy tylko kuponów, które spełnią kryteria promocji).

Więcej informacji na temat promocji Happy Hour można znaleźć w TYM MIEJSCU.

Lista punktów, w których dzisiaj obowiązuje promocja Happy Hour:

Alfabetycznie | Chronologicznie

Bedzin 2, ul. Narutowicza 414:00-15:00

Biala Podlaska 3, ul. Terebelska 72A14:00-15:00

Bialystok 1, ul. Wyszyńskiego 214:00-15:00

Bialystok 12, ul. Sienkiewicza 6014:00-15:00

Bydgoszcz 6, ul. Glinki 33B14:00-15:00

Bydgoszcz 17, ul. Sienkiewicza 2014:00-15:00

Ciechanow 1, ul. Ściegiennego 2/214:00-15:00

Dabrowa Tarnowska 3, ul. Grunwaldzka 214:00-15:00

Debica 1, ul. Żeromskiego 1014:00-15:00

Debno 2, ul. Mickiewicza 22/414:00-15:00

Drezdenko 2, ul. Lwowska 614:00-15:00

Dzierzoniow 1, ul. Świdnicka 1514:00-15:00

Elblag 7, ul. Hetmanska 5/1009:00-19:00

Elk 5, ul. Jana Kilińskiego 40c14:00-15:00

Gdansk 12, ul. Bora Komorowskiego 3214:00-15:00

Gniezno 3, ul. Mieszka I 23/214:00-15:00

Gniezno 6, ul. Biskupinska 26B14:00-15:00

Gora 1, ul. Armii Krajowej 1609:00-19:00

Gorzow Wielkopolski 3, ul. Sikorskiego 28 C14:00-15:00

Gorzow Wielkopolski 14, ul. Londynska 5 lok. 714:00-15:00

Gostyn 6, ul. Kolejowa 514:00-15:00

Grudziadz 1, Pl. Niepodległości 414:00-15:00

Grudziadz 2, ul. Polskich Skrzydeł 614:00-15:00

Gryfino 5, ul. Krasinskiego 82/U414:00-15:00

INTERNET , 14:00-15:00

Jarocin 4, ul. Wroclawska 4714:00-15:00

Jastrzebie Zdroj 1, ul. Harcerska 2A14:00-15:00

Jastrzebie Zdroj 4, ul. 1 Maja 8F14:00-15:00

Kartuzy 6, ul. Gdanska 414:00-15:00

Katowice 13, ul. Obrońców Westerplatte 214:00-15:00

Ketrzyn 2, ul. Traugutta 7/30B14:00-15:00

Kielce 11, ul. Piotrkowska 1214:00-15:00

Kolo 4, ul. 20 Stycznia 29a14:00-15:00

Konin 5, ul. Zakole 2F14:00-15:00

Koscian 2, ul. Św. Ducha 214:00-15:00

Koscierzyna 3, ul. Rzemieślnicza 2514:00-15:00

Kostrzyn Wlkp 5, ul. Rynek 114:00-15:00

Koszalin 1, ul. 1-go Maja 24/414:00-15:00

Koszalin 6, ul. Zwyciestwa 15614:00-15:00

Krakow 9, Os. Dywizjonu 303 56c14:00-15:00

Krakow 21, os. Na Stoku 114:00-15:00

Krosno 4, ul. Naftowa 10A14:00-15:00

Krotoszyn 7, ul. 56 Pulku Piechoty Wlkp 1E14:00-15:00

Kutno 2, ul. Barlickiego 3514:00-15:00

Lapy 1, ul. Główna 32 lok. 1314:00-15:00

Leczna 2, ul. Obrońców Pokoju 1814:00-15:00

Leszno 12, ul. Zamenhofa 108 D14:00-15:00

Leszno 13, ul. Westerplatte 10-1214:00-15:00

Leszno 14, ul. Boleslawa Chrobrego 45/1714:00-15:00

Lodz 3, ul. Tatrzańska 116/514:00-15:00

Lodz 27, ul. Zubardzka 514:00-15:00

Lubartow 1, ul. Ks .Szulca 6A14:00-15:00

Lubin 7, ul. Pawia 1A14:00-15:00

Lubin 9, ul. Polna 2D09:00-19:00

Lublin 9, ul. Lwowska 6D14:00-15:00

Lublin 18, Plac Dworcowy 414:00-15:00

Lubon 2, ul. gen Sikorskiego 5B14:00-15:00

Miechow 3, ul. Pilsudskiego 1414:00-15:00

Miedzychod 1, ul. 17 Stycznia 84-9014:00-15:00

Milicz 5, ul. Dworcowa nr dzialki 19/12 AM 1814:00-15:00

Murowana Goslina 1, Nowy Rynek 414:00-15:00

Nowa Ruda 3, ul. XXX - lecia 2714:00-15:00

Nowa Sol 2, ul. Wrocławska 5/214:00-15:00

Nowa Sol 4, ul. 1 Maja 18 14:00-15:00

Nowy Sacz 6, ul. Lwowska 5214:00-15:00

Nowy Sacz 8, ul. Dlugosza 1914:00-15:00

Olsztyn 2, ul. Partyzantów 69/1014:00-15:00

Ostroleka 2, ul. Gen. Augusta Emila Fieldorfa 2C14:00-15:00

Ostrowiec Swietokrzyski 3, ul. Okólna 814:00-15:00

Ostrowiec Swietokrzyski 5, ul. Sienkiewicza 6614:00-15:00

Ostrow Mazowiecka 5, ul. 3 Maja rog ul. Slowackiego 4 dzialka nr 4016/914:00-15:00

Pabianice 4, ul. Orla 4214:00-15:00

Pila 1, ul. Bydgoska 24A14:00-15:00

Pila 4, ul. Orzeszkowej 18 B14:00-15:00

Pisz 1, ul. Rybacka 3A14:00-15:00

Plonsk 3, ul. Grunwaldzka 7714:00-15:00

Poddebice 1, ul. Sienkiewicza 12 nr dzialki 33814:00-15:00

Polkowice 2, ul. Kardynała Bolesława Kominka 614:00-15:00

Poznan 1, ul. Głogowska 10114:00-15:00

Poznan 4, ul. Słowiańska 32 paw.114:00-15:00

Poznan 24, ul. Kraszewskiego 1414:00-15:00

Poznan 25, ul. Plac Zbawiciela 314:00-15:00

Poznan 31, ul. Hoża 214:00-15:00

Poznan 33, ul. Grunwaldzka 165B/4A14:00-15:00

Poznan 43, ul. Zygmunta Starego 1414:00-15:00

Poznan 47, os. Orla Białego 2014:00-15:00

Poznan 51, ul. Slawskiego 1914:00-15:00

Radom 7, ul. Sucha 2/1514:00-15:00

Rawicz 5, ul. Sienkiewicza 3314:00-15:00

Rogozno 9, Osiedle Przemyslawa II 1B/314:00-15:00

Ruda Slaska 7, ul. 1 Maja 1214:00-15:00

Rybnik 3, ul. Kilińskiego 37c14:00-15:00

Rypin 1, ul. Mławska 3014:00-15:00

Rzeszow 3, ul. Św. Mikołaja 714:00-15:00

Rzeszow 6, ul. Lewakowskiego 4A14:00-15:00

Rzeszow 10, ul. Obr. Poczty Gdańskiej 1414:00-15:00

Siedlce 1, ul. Pilsudskiego 76/214:00-15:00

Sieradz 3, ul. Jana Pawła II 51A14:00-15:00

Skawina 4, ul. Konstytucji 3-go Maja 1514:00-15:00

Sopot 3, Al. Niepodległości nr 76714:00-15:00

Srem 6, ul. Moniuszki 1E14:00-15:00

Sroda Wielkopolska 3, ul. Dabrowskiego 45/814:00-15:00

Staporkow 1, ul. Piłsudskiego 147A14:00-15:00

Strzelce Krajenskie 2, ul. Chrobrego 114:00-15:00

Swarzedz 6, ul. Dabrowszczakow 8C14:00-15:00

Swiebodzin 6, ul. 1 Maja 6/414:00-15:00

Szamotuly 5, ul. Sportowa 4b14:00-15:00

Szczecin 9, ul. Rydla 5214:00-15:00

Szczecin 18, ul. Brązowa 12A14:00-15:00

Szczecin 25, ul. Granitowa 6714:00-15:00

Szczecin 28, ul. Krzywoustego 56/2 10:00-22:00

Tarnow 6, ul. Klikowska 214:00-15:00

Tarnow 19, ul. Westerplatte 12A/D14:00-15:00

Tarnow 20, ul. Akacjowa 114:00-15:00

Tarnow 21, ul. Ochronek 34A14:00-15:00

Tczew 3, ul. Wojska Polskiego 32B14:00-15:00

Torun 4, ul. Lelewela 28E14:00-15:00

Torun 9, ul. Wyszynskiego 1914:00-15:00

Trzebnica 3, ul. Daszynskiego 3814:00-15:00

Wagrowiec 11, ul. Kosciuszki 1414:00-15:00

Walbrzych 8, ul. Limanowskiego 214:00-15:00

Wielun 2, ul. Kopernika 2514:00-15:00

Wieruszow 2, ul. Fabryczna 614:00-15:00

Wolomin 4, ul. Wileńska 8014:00-15:00

Wolsztyn 7, ul. 5 Stycznia 6514:00-15:00

Wrzesnia 7, ul. Dzieci Wrzesinskich 714:00-15:00

Wschowa 6, Plac Zamkowy 1314:00-15:00

Wysokie Mazowieckie 1, ul. Jagiellonska 4714:00-15:00

Zabno 1, ul. Rynek 1814:00-15:00

Zagan 8, ul. Rynek 1314:00-15:00

Zary 3, ul. Śródmiejska 1414:00-15:00

Zgorzelec 3, ul. Warszawska 714:00-15:00

Zielona Gora 2, ul. Podgórna 43 J14:00-15:00

Zielona Gora 3, ul. Wyszyńskiego 40A /1414:00-15:00

Zielona Gora 14, ul. Dworcowa 3214:00-15:00

Zielona Gora 15, ul. Kupiecka 59/714:00-15:00

Zielonka 1, ul. Wyszynskiego 7M14:00-15:00

Zyrardow 4, ul. P.O.W. 114:00-15:00