Darmowy Zakład

Darmowy Zakład to promocja dla nowych graczy, w której pierwszy zakład nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Jeśli przegrasz, zwrócimy Ci stawkę Twojego zakładu aż do 100 zł!

Jak skorzystać z DARMOWEGO ZAKŁADU 100 zł w internecie?
Zakładając internetowe konto gracza na www.milenium.pl, automatycznie stajesz się członkiem Ligi Mistrzów Milenium. Aby skorzystać z promocji, zaznacz pole „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas pierwszy zakład zawarty na www.milenium.pl i spełniający warunki promocji postawisz bez żadnego ryzyka – aż do 100 zł!


Darmowy Zakład | Najczęstsze pytania

Czy Darmowy Zakład to freebet i mogę skorzystać z niego bez depozytu?
Nie. Aby skorzystać z promocji, musisz najpierw dokonać wpłaty na swoje konto gracza i zawrzeć pierwszy zakład. Jeśli okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki tego zakładu o maksymalnej wartości 100 zł.
Jeśli pierwszy kupon zawarłeś za stawkę przekraczającą 100 zł, zwrot również wyniesie 100 zł. W przypadku zakładów rozpisowych i zakładów Totalizatora graczowi nie przysługuje zwrot stawki, jeśli za zawarty zakład otrzymał on nagrodę – nawet gdy wygrana jest niższa niż wkład.

Mam kartę Ligi Mistrzów Milenium z punktu stacjonarnego, ale podczas rejestracji podałem wyłącznie pseudonim (nick). Czy po uzupełnieniu danych mogę skorzystać z promocji?
Nie. Darmowy Zakład jest dostępny wyłącznie dla nowych graczy dokonujących pełnej rejestracji w programie lojalnościowym Liga Mistrzów Milenium.

Mój przegrany zakład był objęty promocją, a nadal nie otrzymałem zwrotu. Dlaczego?
Według regulaminu promocji zwrot stawki pierwszego zakładu otrzymasz do 30 dni od momentu zamknięcia przegranego zakładu. Jednak zazwyczaj zwrot następuje w ciągu maksymalnie kilku dni.

Czy mogę wypłacić zwrot stawki otrzymany w promocji?
Nie. Zwrot stawki przegranego zakładu przyznajemy w postaci punktów premiowych o tej samej wartości. Punkty premiowe możesz wymienić na kredyty, które pozwalają na dokonywanie kolejnych zakładów.

Mój pierwszy zakład został unieważniony ze względu na odwołane spotkania. Czy w takim przypadku otrzymam zwrot w ramach Darmowego Zakładu?
Nie. Kiedy zakład uznawany jest za unieważniony, otrzymujesz zwrot stawki unieważnionego zakładu.

Kupon

Nie wybrano żadnych zdarzeń. W celu wybrania zdarzenia kliknij na jego kurs.

Aby móc grać przez Internet musisz być zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się

Przyjmowanie zakładów 24 godziny na dobę