Totalizator Bramkowy - Jak grać?

Totalizator Bramkowy

Totalizator Bramkowy to zakłady totalizatora piłkarskiego, które polegają na typowaniu wyników bramkowych meczów piłki nożnej z zestawu par składającego się z 10 meczów z gwarantowaną główną pulą w wysokości aż 10 000 zł! Jeden typ (A, B lub C) obejmuje kilka wyników bramkowych naraz. Zakłady można zawierać tradycyjnie, w punktach przyjmowania zakładów, a także przez Internet. Cena jednego zakładu to tylko 2 zł. Wygraną można otrzymać za prawidłowe wytypowanie wszystkich wyników, a także w przypadku typowania z błędem. Nawet za kilka błędów w typowaniu można otrzymać wygraną lub zwrot stawki. Za kupony Totalizatora można zbierać punkty premiowe w Lidze Mistrzów Milenium.

Pule gwarantowane

Główna pula gwarantowana w Totalizatorze Bramkowym wynosi 10.000 zł. Taka pula obowiązuje przy poprawnym wytypowaniu wszystkich dziesięciu zdarzeń. Przy jednym błędzie pula wynosi 200 zł. Dwa błędy gwarantują pulę w wysokości 20 zł. Przy 3 i 4 błędach otrzymasz zwrot stawki.

W sytuacji, w której będzie więcej niż jeden zakład z prawidłowymi typami dla wszystkich 10 meczów, pula zostanie podzielona po równo pomiędzy wszystkie zwycięskie zakłady - tak jak w grach liczbowych. Ta sama zasada obowiązuje dla 9 i 8 trafionych wyników.

Sposób typowania

W punktach przyjmowania zakładów oraz na stronie internetowej dostępne są zestawy par do typowania na poszczególne dni. Dla każdego meczu typuje się jedną z trzech opcji określających sumę goli strzelonych przez obie drużyny:Tabela Totalizator Bramkowy

Za każdym razem należy wytypować wyniki wszystkich 10 meczów.

Możesz typować wyniki dla dowolnie wybranego zestawu par z całej oferty zestawów jaka jest aktualnie dostępna. W punkcie przyjmowania zakładów można poprosić pracownika o wydrukowanie zestawów. Dla każdego meczu typujesz tylko jeden wynik (A, B albo C). Po wniesieniu opłaty za zawarte zakłady otrzymasz kupon Totalizatora, który jest jedyną podstawą do wypłaty wygranej.

Po otrzymaniu kuponu sprawdź, czy pracownik poprawnie wprowadził wszystkie typy. Jeżeli zapisy na kuponie nie są prawidłowe, w ciągu 20 minut od przyjęcia kuponu możesz go anulować, o ile nie zostało zakończone przyjmowanie zakładów lub punkt przyjmowania zakładów nie zakończył pracy. Możesz także zawierać zakłady Totalizatora przez Internet.

Gotowy kupon

Gotowy kupon to narzędzie, które umożliwia błyskawiczne utworzenie kuponu Totalizatora. Jeśli nie znasz się na sporcie lub nie masz czasu na typowanie skorzystaj z Gotowego kuponu. Komputer wybierze typy za Ciebie, które zawsze możesz zmienić. Gotowy kupon jest dostępny w punktach przyjmowania zakładów oraz w E-kuponie internetowym.