Ligowa 13 - Jak grać?

Ligowa 13 to zakłady totalizatora, które polegają na typowaniu wyników ogólnych (wygrana - remis - przegrana) meczów z zestawu par składającego się z 13 spotkań z główną pulą wysokości aż 25 000 zł! Zakłady można zawierać tradycyjnie w punktach przyjmowania zakładów, a także przez Internet. Cena jednego zakładu prostego to 2 zł. Wygraną można otrzymać za prawidłowe wytypowanie wszystkich wyników oraz w przypadku typowania z błędem. Nawet za kilka błędów w typowaniu można otrzymać wygraną lub zwrot stawki. Za kupony Totalizatora można zbierać punkty premiowe w Lidze Mistrzów Milenium.

Pule gwarantowane

Pula najwyższego stopnia w Ligowej 13 jest gwarantowana i wynosi 25.000 zł. Taką wygraną można otrzymać przy poprawnym wytypowaniu wszystkich trzynastu zdarzeń. Przy jednym błędzie pula wynosi 200 zł. Dwa błędy gwarantują pulę w wysokości 50 zł.

W przypadku zawarcia zakładu bukmacherskiego z identycznymi typami (zwycięstwa faworytów) potencjalna wygrana wyniesie tylko około 9.000 zł. Oferta Ligowej 13 jest więc znacznie atrakcyjniejsza i pozwala na otrzymanie wygranej nawet przy popełnieniu kilku błędów w typowaniu.

W sytuacji, w której będzie więcej niż jeden zakład z prawidłowymi typami dla wszystkich 13 meczów, pula zostanie podzielona po równo pomiędzy wszystkie zwycięskie zakłady - tak jak w grach liczbowych. Ta sama zasada obowiązuje dla 12 i 11 trafionych wyników.

Sposób typowania

W punktach przyjmowania zakładów oraz na stronie internetowej dostępne są zestawy par do typowania na poszczególne dni. Dla każdego meczu typuje się identycznie jak w zakładzie bukmacherskim, tj.: 1 – wygra gospodarz, X - padnie remis, 2 – wygra gość.

Zestaw Par Ligowa 13

Za każdym razem należy wytypować wyniki wszystkich 13 meczów.

Możesz typować wyniki dla dowolnie wybranego zestawu par z całej oferty zestawów jaka jest aktualnie dostępna. W punkcie przyjmowania zakładów można poprosić pracownika o wydrukowanie zestawów. Dla każdego meczu typujesz tylko jeden wynik (1, 2 lub X). Po wniesieniu opłaty za zawarte zakłady otrzymasz kupon totalizatora, który jest jedyną podstawą do wypłaty wygranej.

Po otrzymaniu kuponu sprawdź, czy pracownik poprawnie wprowadził wszystkie typy. Jeżeli zapisy na kuponie nie są prawidłowe, w ciągu 20 minut od przyjęcia kuponu możesz go anulować, o ile nie zostało zakończone przyjmowanie zakładów lub punkt przyjmowania zakładów nie zakończył pracy. Możesz także zawierać zakłady Totalizatora przez Internet.

Gotowy kupon

Gotowy kupon to narzędzie, które umożliwia błyskawiczne utworzenie kuponu Totalizatora. Jeśli nie znasz się na sporcie lub nie masz czasu na typowanie skorzystaj z Gotowego kuponu. Komputer wybierze typy za Ciebie, które zawsze możesz zmienić. Gotowy kupon jest dostępny w punktach przyjmowania zakładów oraz w E-kuponie internetowym.