Bonus na START

zakłady bukmacherskie bonus start

Regulamin |  Regulamin do 30.09.2018 |  Regulamin do 23.07.2018

Regulamin do 03.07.2018 |  Regulamin do 13.06.2017 08:59


Czym jest „Bonus na START”?
Jest to specjalna promocja dla nowo zarejestrowanych graczy internetowych Milenium.

Jak mogę skorzystać z promocji?
Dokonując rejestracji należy w formularzu zaznaczenie pola „Chcę otrzymać BONUS NA START”. Po weryfikacja konta, której dokonują pracownicy Milenium, gracz otrzymuje 10 dni na dokonanie pierwszej wpłaty na konto, od której będzie zależała wartość przyznanego bonusu.

zakłady bukmacherskie bonus start
Od czego zależy wartość otrzymanego bonusu?
Bonus jest równy pierwszej wpłacie na zweryfikowane konto gracza. Niezależnie od wpłaconej kwoty pierwszego depozytu, wartość bonusu jest ograniczona i nie może przekroczyć 760 zł.

Przykład 1. Pan Andrzej zarejestrował konto i wpłacił 400 zł jako swój pierwszy depozyt. W tym przypadku Pan Andrzej otrzymał bonus w wysokości 400 zł.
Przykład 2. Pan Mateusz zarejestrował konto i wpłacił 800 zł jak swój pierwszy depozyt. W tym przypadku Pan Mateusz otrzymał bonus w wysokości 760 zł, czyli maksymalny możliwy.

Zakłady Bukmacherskie Milenium – najczęstsze pytania

1. Czy otrzymany bonus mogę od razu wypłacić na swoje konto bankowe?
Tak, ale dopiero po wykonaniu obrotu zgodnie z regulaminem promocji. Bonus przyznawany jest w postaci dodatkowych pieniędzy na koncie, dzięki czemu środki te można od razu wypłacić. Mimo wszystko zachęcamy do dalszej gry.

2. Mój zakład w momencie zatwierdzenia miał 4 zdarzenia i kurs ogólny 2,86. Niestety jedno ze zdarzeń zostało unieważnione i kurs ogólny spadł do 1,89. Czy ten zakład będzie mi się liczył do obrotu potrzebnego, aby odebrać bonus?
Niestety nie. Zakłady są zaliczane na podstawie ich kursów ogólnych z chwili rozliczenia zakładu.

3. Do tej pory miałem kartę Ligi Mistrzów Milenium zarejestrowaną w punkcie. Czy przysługuje mi bonus w Internecie?
Tak. Należy dokonać pełnej rejestracji, aby otrzymać wszystkie bonusy dla nowych graczy, m.in. „Bonus na START” czy „Darmowy Zakład”.

4. Podczas rejestracji internetowej zapomniałem zadeklarować chęć otrzymania bonusu na start. Czy mogę go jeszcze otrzymać?
Niestety nie. Deklarację dotyczącą chęci otrzymania bonusu można złożyć wyłącznie podczas rejestracji.

5. Czy do wymaganego obrotu wliczają się zakłady Totalizatora?
Nie. Do wymaganego obrotu wliczają się wyłącznie zakłady bukmacherskie, w tym zakłady LIVE.

6. Zawarłem zakład Rozpisowy za 100 zł. Czy te 100 zł zaliczy się do promocji?
Nie, ponieważ w Bonusie na START nie liczą się już zakłady Rozpisowe.

7. Na czym polega limit 10% kwoty obrotu?
Limit 10% polega na tym, że w jednym dniu kalendarzowym nie można mieć zaliczone więcej, niż 10% kwoty obrotu. Na przykład, gdy pierwsza wpłata wynosi 200 zł, to wymagana kwota obrotu wynosi 800 zł (czterokrotność pierwszej wpłaty). Oznacza to, że w jednym dniu kalendarzowym do promocji zaliczą się tylko kupony rozliczone w tym dniu, które były nabyte łącznie za nie więcej niż 80 zł. Jeśli limit wynosi 80 zł, a pierwszego dnia promocji zostaną rozliczone zakłady za 200 zł, to do promocji zaliczą się kupony za kwotę nie większą niż 80 zł. Pozostałe kupony nie będą brane pod uwagę pomimo spełniania innych warunków promocji.

8. Mój dzienny limit kwoty obrotu to 80 zł. Rozliczył mi się dziś pierwszy kupon o godzinie 12:00 za kwotę (stawkę) 100 zł. Czy zaliczy się on do promocji chociaż częściowo?
Nie, nie zaliczy się, bo limit kwoty obrotu zostałby przekroczony. Jednak rozliczenie w tym samym dniu w późniejszym czasie, np. o godz. 14:00, drugiego kuponu zagranego za stawkę np. 70 zł, spowoduje zaliczenie 70 zł do kwoty obrotu.

9. Mój dzienny limit kwoty obrotu to 80 zł. Rozliczyły mi się jednego dnia 3 kupony w następującej kolejności: pierwszy za kwotę 50 zł, drugi za 20 zł, a trzeci za 40 zł. Czy trzeci kupon zaliczy się do promocji chociaż częściowo?
Nie, nie zaliczy się, bo limit kwoty obrotu zostałby przekroczony. W tym przypadku zostanie zrealizowane 70 zł kwoty obrotu (za pierwsze dwa kupony), a kupon zagrany za 40 zł nie będzie brany pod uwagę.

10. Czy kolejność zawierania zakładów ma znaczenie?
Kolejność zawierania zakładów nie ma znaczenia - przypisanie do dnia promocji odbywa się tylko i wyłącznie według daty i godziny rozliczenia kuponu.

11. Czy kolejność rozliczenia zakładów ma znaczenie?
Tak, kolejność rozliczenia zakładów ma znaczenie w danym dniu kalendarzowym.

12. Według czego ustala się kolejność rozliczenia zakładów?
Pod uwagę bierze się wyłącznie datę i czas rozliczenia zakładu (kuponu).

13. O co chodzi z tą kolejnością rozliczenia zakładów? Jaki to ma wpływ na promocję?
Ponieważ został ustalony limit 10% kwoty obrotu, jaki można zrealizować w jednym dniu, ważna jest kolejność rozliczanych zakładów. Konieczne jest sprawdzenie, czy któryś z nich nie przekracza tego limitu. Przykład dla klienta, którego limit dzienny kwoty obrotu wynosi 80 zł: Klientowi rozliczyły się w danym dniu 4 kupony: o godz. 8:50 za 20 zł, o 8:55 za 40 zł, o 9:40 za 10 zł, o 9:59 za 70 zł. Już pierwsze 3 kupony dają kwotę równą 20 zł + 40 zł + 10 zł = 70 zł i taka będzie kwota obrotu zaliczona klientowi w danym dniu. Czwarty kupon nie zostanie wzięty pod uwagę, bo doszłoby do przekroczenia limitu (20 zł + 40 zł + 10 zł + 70 zł = 140 zł > 80 zł).

14. Jak można najszybciej osiągnąć wymaganą kwotę obrotu, aby otrzymać pełny bonus?
Wymaganą kwotę obrotu można zrealizować już w 10 dni. Konieczne jest do tego codzienne rozliczenie kuponów za równowartość 10% kwoty obrotu. W takim przypadku bonus można uzyskać już po 10 dniach.

15. Czy do wymaganego obrotu wliczy się kupon tylko z jednym zdarzeniem?
Nie. Do wymaganego obrotu wliczają się tylko kupony, które zawierają minimum 3 zdarzenia, każde po kursie nie mniejszym niż 1,20.