BONUS NA START

BONUS NA START to specjalna promocja dla nowo zarejestrowanych graczy internetowych Milenium. Załóż konto i odbierz równowartość pierwszej wpłaty.

Z okazji 15. urodzin Milenium, podnosimy kwotę bonusu aż do 1 500 zł!

Jak skorzystać z BONUSU NA START 1 500 zł?
Załóż internetowe konto gracza i zaznacz pole „Chcę otrzymać BONUS NA START” w formularzu rejestracyjnym. W terminie 10 dni od weryfikacji konta dokonaj pierwszej wpłaty. Następnie obróć czterokrotnie kwotę pierwszego depozytu – masz na to aż 60 dni. 

Do promocji zaliczane są kupony z minimum trzema zdarzeniami (minimalny kurs pojedynczego zdarzenia: 1,20) i minimalnym kursem ogólnym 2,00. Dzienny limit obrotu zaliczanego do obrotu wynosi 10%. Po spełnieniu warunków promocji otrzymasz od nas bonus w wysokości Twojej pierwszej wpłaty – Maksymalnie do 1 500 zł.


BONUS NA START | Najczęstsze pytania

Czy otrzymany bonus mogę od razu wypłacić na swoje konto bankowe?
Tak, ale dopiero po dokonaniu obrotu zgodnie z regulaminem promocji. Bonus przyznawany jest w postaci dodatkowych pieniędzy na konto gracza, dlatego środki te można wypłacić lub wykorzystać do zawierania kolejnych zakładów sportowych.

Mój zakład w momencie zatwierdzenia miał cztery zdarzenia z kursem ogólnym 2,86. Niestety, jedno ze zdarzeń zostało unieważnione (zwrot po kursie 1,0) i kurs ogólny spadł do 1,99. Czy ten zakład zostanie zaliczony do wymaganego obrotu?
Niestety nie. Kupony zaliczane są do wymaganego obrotu na podstawie ich kursów z chwili rozliczenia zakładu.

Mam kartę Ligi Mistrzów Milenium zarejestrowaną w punkcie stacjonarnym. Czy mogę wówczas otrzymać BONUS NA START w internecie?
Tak. Aby skorzystać z promocji dla nowych graczy internetowych, wystarczy dokonać pełnej rejestracji na www.milenium.pl.

Podczas rejestracji konta internetowego zapomniałem zadeklarować chęć otrzymania BONUSU NA START. Czy mogę go jeszcze otrzymać?
Niestety nie. Aby go otrzymać, należy zaznaczyć pole „Chcę otrzymać BONUS NA START” w formularzu podczas rejestracji.

Czy do wymaganego obrotu zaliczają się zakłady Totalizatora?
Nie. Do wymaganego obrotu zaliczają się wyłącznie zakłady bukmacherskie – w tym zakłady na żywo.

Zawarłem zakład rozpisowy. Czy kwota tego zakładu zaliczy się do wymaganego obrotu?
Nie, zakłady rozpisowe nie zaliczają się do wymaganego obrotu.

Na czym polega dzienny limit 10% kwoty obrotu?
Limit ten oznacza, że w jednym dniu kalendarzowym maksymalna kwota obrotu zaliczana do warunków bonusu wynosi 10%.
Przykład: pierwszy depozyt gracza wyniósł 200 zł. Wymagana kwota obrotu jest wówczas równa 800 zł (czterokrotność pierwszej wpłaty). Wobec tego w jednym dniu do promocji zaliczone zostaną kupony rozliczone w tym dniu za kwotę nie większą niż 80 zł, bo tyle wynosi 10% dziennego limitu.
Jeśli w jednym dniu kalendarzowym rozliczone zostaną zakłady za 200 zł, do promocji nadal zaliczy się kupony za kwotę równą 80 zł.

Mój dzienny limit obrotu wynosi 80 zł. Dziś rozliczył mi się pierwszy kupon o godz. 12:00 za stawkę 100 zł. Czy zostanie on wliczony do promocji?
Nie, ponieważ dzienny limit kwoty obrotu zostałby przekroczony. Jednak rozliczenie w tym samym dniu, w późniejszym czasie (np. o godz. 14:00), kolejnego kuponu zagranego np. za 70 zł spowoduje zaliczenie tej kwoty do promocji.

Mój dzienny limit kwoty obrotu wynosi 80 zł. Jednego dnia rozliczyły mi się trzy kupony w następującej kolejności: pierwszy za kwotę 40 zł, drugi za 30 zł, a trzeci za 20 zł. Czy trzeci kupon zaliczy się do promocji?
Nie, ponieważ dzienny limit kwoty obrotu zostałby przekroczony. W tym przypadku uwzględnione zostanie 70 zł kwoty obrotu (za dwa pierwsze kupony), a kupon zagrany za 20 zł nie będzie brany pod uwagę.

Czy kolejność zawierania zakładów ma znaczenie?
Nie. Przypisanie kuponu do dnia promocji odbywa się wyłącznie według daty i godziny rozliczenia kuponu. Znaczenie ma zatem kolejność rozliczania zakładów w danym dniu kalendarzowym.

W jaki sposób ustala się kolejność rozliczenia kuponów?
Pod uwagę bierze się datę i godzinę rozliczenia kuponów.

O co chodzi z kolejnością rozliczenia kuponów? Jaki ma to wpływ na promocję?
Ponieważ dzienny limit kwoty obrotu wynosi 10%, ważna jest kolejność rozliczania kuponów. Warto zatem sprawdzać, czy któryś z nich nie przekracza limitu.

Przykład dla gracza, którego dzienny limit obrotu wynosi 80 zł: 
Graczowi rozliczyły się w danym dniu cztery kupony: o godz. 8:00 za 50 zł, o 8:30 za 20 zł, o 9:30 za 10 zł, o 9:55 za 20 zł. Już stawki pierwszych trzech kuponów dają zatem kwotę równą 80 zł, zatem taka też będzie kwota obrotu zaliczona graczowi w danym dniu do promocji.
Czwarty kupon (za 20 zł) nie zostanie wzięty pod uwagę, ponieważ doszłoby do przekroczenia dziennego limitu (50 zł + 20 zł + 10 zł + 20 zł = 100 zł > 80 zł).

Jak mogę najszybciej osiągnąć wymaganą kwotę obrotu, aby otrzymać pełny bonus?
Wymaganą kwotę obrotu można zrealizować już w 10 dni. Konieczne jest do tego codzienne rozliczenie kuponów w tym czasie za równowartość 10% kwoty obrotu. W takim przypadku 100% BONUSU NA START gracz uzyska już po 10 dniach.

Czy do promocji zaliczają się kupony z jednym lub dwoma zdarzeniami?
Nie. W promocji BONUS NA START biorą udział kupony z minimum trzema zdarzeniami, w których minimalny kurs każdego zdarzenia wynosi 1,20.


Kupon

Nie wybrano żadnych zdarzeń. W celu wybrania zdarzenia kliknij na jego kurs.

Aby móc grać przez Internet musisz być zalogowany.
Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się

Przyjmowanie zakładów 24 godziny na dobę