Wyższa wygrana

Wyższa wygrana na kuponie? Sprawdź, jak to zrobić

5 (100%) 1 vote

Kto by nie chciał zarobić więcej? Wyższa wygrana na kuponie to cel wielu typerów. Jak go osiągnąć bez zwiększania ryzyka porażki?

Najłatwiejszym sposobem na zwiększenie wygranej jest dorzucenie do kuponu dodatkowego zdarzenia. To jednak dosyć problematyczne rozwiązanie. W przypadku pewniaków z niskim kursem potencjalny wzrost wygranej jest niewielki.

Ryzyko teoretycznie również, ale na pewno każdy typer nie raz przegrał właśnie przez mecz, który nie miał prawa zakończyć się niekorzystnym wynikiem. Z kolei zdarzenia o wyższym kursie powodują, że ryzyko znacząco rośnie.

Jak w takim razie zwiększyć wygraną na kuponie bez zmniejszania prawdopodobieństwa sukcesu? Jest na to kilka sposobów. Wystarczy korzystać z bonusów bukmacherskich, które pozwalają za tę samą stawkę i przy tym samym kursie ogólnym zarobić więcej. Poniżej kilka najpopularniejszych.


Coś dla fanów „taśmy” – Bonus 5-10-15

Grasz wiele zdarzeń na kuponie? Jeśli tak, możesz skorzystać z Bonusu 5-10-15. Nie musisz jednak tworzyć imponującej „taśmy”. Wystarczy pięć zdarzeń. Jeśli każde będzie miało kurs minimum 1.2, Twoja wygrana zostanie powiększona o 5%. Analogicznie 10 i 15 zdarzeń spełniających ten warunek podnosi wygraną o odpowiednio 10% i 15%.

bonus 5-10-15

Bonus nie jest jednak przyznawany automatycznie. Będąc w punkcie stacjonarnym Milenium musisz zadeklarować pracownikowi chęć skorzystania z bonusu. Pamiętaj też, że promocja przeznaczona jest tylko dla klientów posiadających kartę Ligi Mistrzów Milenium. W przypadku zakładów internetowych po spełnieniu kryteriów bonusu pojawi się checkbox, który wystarczy zaznaczyć.

bonus 5-10-15

Czy Bonus 5-10-15 ma jeszcze jakieś obostrzenia? Tak. Do promocji nie wliczają się poniższe rodzaje zakładów:

  • Typ Dnia
  • GRAND
  • SUPEROFERTA
  • Turbo

Więcej informacji o Bonusie 5-10-15


Happy Hour – wygrane wyższe o 14%

Jedną z najatrakcyjniejszych – i najbardziej popularnych wśród graczy – promocji bukmacherskich w Milenium jest Happy Hour. W jej trakcie wygrane na każdym kuponie rosną o 14 procent, bowiem kurs ogólny jest mnożony przez 1,00, a nie 0,88.

Happy Hour

Z promocji tradycyjnie wyłączone są promocyjne zdarzenia:

  • Typ Dnia
  • GRAND
  • SUPEROFERTA
  • Turbo

Jak dowiedzieć się, kiedy trwa promocja Happy Hour? Najlepiej regularnie odwiedzać stronę Milenium, gdzie po prawej stronie znajdziesz baner z aktualną listą punktów, w których odbywa się promocja. Możesz również skorzystać z tej strony.

Jeśli będziesz przechodzić obok lokalu Milenium w Twoim mieście, koniecznie rzuć okiem na witrynę. Jeśli zobaczysz na niej godzinę, oznacza to, że tego dnia o wyznaczonej porze będziesz mógł skorzystać z promocji.

Więcej informacji o Happy Hour znajdziesz na oficjalnej stronie produktu.

 

Autor - Milenium Zakłady Bukmacherskie

Od 2004 roku budujemy polski rynek zakładów bukmacherskich. Jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych graczy na rynku. Na naszym blogu pomagamy typerom w jeszcze lepszym obstawianiu najważniejszych wydarzeń sportowych.

Ostatnie posty