Typ Dnia Milenium bukmacher

Typ Dnia: Watford – Arsenal

5 (100%) 2 votes

Arsenal u siebie i Arsenal na wyjeździe to dwie różne drużyny. Ta pierwsza strzela gole, dominuje i rzadko traci punkty. Oblicze drugiej, znacznie brzydsze i mniej skuteczne, musi się zmienić, jeśli Kanonierzy chcą wygrać z Watfordem.

Dla gości gra toczy się o wysoką stawkę. Tylko zwycięstwo pozwoli im wrócić do TOP 4, ale o trzy punkty będzie niezwykle trudno. Wyjąwszy mecze z potentatami z Liverpoolu i Manchesteru, Watford radzi sobie w tym roku bardzo dobrze, a jego grę ogląda się z przyjemnością.

W ostatnim występie, na Wembley, piłkarze Javiego Gracii dali show, ze stanu 0:2 wyciągnęli na 3:2 i po dogrywce znaleźli się w finale Pucharu Anglii. Arsenal też nie próżnował.

W czwartek pokonał 2:0 Napoli w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Europy. Wiemy również, że to, co dzieje się na Emirates, zostaje na Emirates. Na wyjazdach Kanonierom idzie trudniej.


Typ Dnia* | Watford – Arsenal

WAT @3.40 | x @3.75 | ARS @2.27

* Typ Dnia = wyższe kursy na wybrane zdarzenia


Typ Dnia Watford - ArsenalCzyste konto nie dla Arsenalu

Być może trudno w to uwierzyć, ale w tym sezonie Premier League Arsenal ani razu nie zachował czystego konta w delegacji. Gola wbiło im Fulham, wbiło Cardiff i Huddersfield, czyli trzy najsłabsze drużyny. Taka seria przydarzyła się Kanonierom po raz ostatni między kwietniem 1984 a lutym 1985, kiedy zagrali 16 wyjazdowych meczów z rzędu ze stratą co najmniej jednej bramki.

W poniedziałkowy wieczór nastąpi ciąg dalszy niechlubnej serii, co w połączeniu z ofensywnymi możliwościami drużyny Unaia Emery’ego powinno załatwić sprawę zakładu na bramki – obie ekipy strzelą przynajmniej po golu.

Do tego dokładamy zakład na gospodarzy. Watford jest w bardzo dobrej formie. Już jesienią, kiedy przegrał z Arsenalem 0:2, pokazał w Londynie jakość, ale zabrakło wówczas zimnej krwi, by wykorzystać kilka dogodnych okazji. Dziś Troy Deeney i spółka będą skuteczniejsi.


Typ Dnia | Watford – Arsenal

1X/obie strzelą @2.33

Autor - Łukasz Kmita

Ostatnie posty