Typ Dnia Liverpool - Barcelona

Typ Dnia: Liverpool – Barcelona. Nadzieja umiera ostatnia

5 (100%) 2 votes

Po zeszłotygodniowej wygranej Barcelona jest jedną nogą w finale Ligi Mistrzów. W Liverpoolu będzie chciała postawić kropkę nad „i”. I pokazać, że w pełni zasługuje na występ w Madrycie.

Na Camp Nou to drużyna Jurgena Kloppa grała w piłkę, ale wróciła do domu z bagażem trzech bramek. Zabrakło jej w tym dniu skuteczności, czego nie można powiedzieć o rywalach. Duma Katalonii zadała The Reds trzy bolesne ciosy.

Anglicy przed własną publicznością potrzebują teraz cudu, by odwrócić losy rywalizacji. Piłkarski świat nie takie już widział historie. Nawet z udziałem zespołu z miasta Beatlesów, kiedy w Stambule oglądaliśmy namiętny dla każdego polskiego kibica „Dudek dance”.

Również ubiegły sezon daje kibicom Liverpoolu pewną nadzieję. Wtedy bowiem AS Roma pokazała, że nawet z wielką Barceloną można odrobić spore straty z pierwszego spotkania. Ale żeby tego dokonać, trzeba strzelać gole. I to co najmniej trzy. A kto ma tego dokonać?

Z tercetu Salah – Firmino – Mane, który budzi grozę w każdej defensywie, tylko ten ostatni jest zdolny do gry. Zwłaszcza kontuzja Egipcjanina przygasiła dość mocno i tak lichy już płomyk nadziei w czerwonych sercach. Mo Salah walkę o uciekający tytuł mistrza Anglii przypłacił wstrząsem mózgu i ten uraz wyklucza go z meczu z Barceloną.

Znając jednak drużyny prowadzone przez Kloppa i ich wolę walki do ostatnich sekund należy spodziewać się, że gracze angielskiej drużyny choć raz znajdą sposób na umieszczenie piłki w siatce rywala.


Typ Dnia* | Liverpool – Barcelona

LIV @2.65 | X @3.70 | BAR @2.80

* Typ Dnia oferuje kursy wyższe niż w standardowej ofercie 


Typ dnia Milenium bukmacherTyp dnia: Nie będzie powtórki

Liverpool zdobędzie gola, ale to gracze Barcelony będą szczęśliwi po końcowym gwizdku. Ernesto Valverde z pewnością nie powtórzy błędów ze wspomnianego już dwumeczu z Romą i nie nastawi swojej drużyny wyłącznie na obronę wysokiej zaliczki.

Taka taktyka zgubiła wtedy Blaugranę, dlatego teraz piłkarze z Katalonii będą chcieli jak najszybciej strzelić gola, który rozstrzygnie na dobre losy awansu do wielkiego finału. Valverde, w przeciwieństwie do Kloppa, mógł w weekend pozwolić na odpoczynek swoim najważniejszym graczom, co powinno zaprocentować we wtorkowy wieczór.


Liverpool – Barcelona | typy

Gol do 28. minuty @1.65

Obie strzelą @1.48

Autor - Łukasz Kozłowski

Łukasz Kozłowski Analityk sportowy z ponad 10-letnim doświadczeniem. Specjalista od piłki nożnej, lekkoatletyki i sportów zimowych.

Ostatnie posty