typ dnia i łączenie typów

Zmiany w Typie Dnia i Łączeniu Typów – mniej limitów, więcej możliwości

5 (100%) 7 votes

Więcej możliwości i mniej limitów – taka idea przyświecała nam przy wprowadzaniu zmian w Typie Dnia oraz Łączeniu Typów.

Wraz z rozpoczęciem mundialu wprowadzamy istotne zmiany w dwóch naszych produktach – Typie Dnia oraz Łączeniu Typów. Poniżej przedstawiamy najważniejsze nowości.


TYP DNIA

W ramach Typu Dnia wybieramy najciekawsze zdarzenia, które oferujemy po znacznie lepszym kursie. Do tej pory nie można było łączyć tej promocji ze standardowymi zdarzeniami. Teraz likwidujemy to ograniczenie. Dzięki temu możesz skorzystać z wyższego kursu nawet na kuponie wielokrotnym czy rozpisowym.

Zdarzeń z Typu Dnia nie można łączyć z innymi promocyjnymi zdarzeniami jak Turbo, Tilt czy SUPEROFERTA. Na kuponie może się znajdować maksymalnie jedno zdarzenie z oferty Typ Dnia.


ŁĄCZENIE TYPÓW

Milenium jest pierwszym w Polsce bukmacherem, który zaoferował możliwość umieszczenia na kuponie kilku zakładów dotyczących tego samego zdarzenia. Teraz wprowadzamy nowe możliwości w tym zakresie.

Przede wszystkim wprowadziliśmy nową kategorię zdarzeń dodatkowych – liczbę strzałów oraz iloczyn goli i rzutów rożnych w meczu. Można je łączyć ze zdarzeniami na kartki, spalone oraz zmiany. Nie można ich jednak łączyć ze zdarzeniami meczowymi oraz rzutami rożnymi.

łączenie typów milenium

Dodatkowo grupa zdarzeń z kartkami i rzutami rożnymi została poszerzona o zdarzenia na liczbę fauli w meczu.

Sprawdź więcej informacji na temat Łączenia Typów.

Autor - Milenium Zakłady Bukmacherskie

Od 2004 roku budujemy polski rynek zakładów bukmacherskich. Jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych graczy na rynku. Na naszym blogu pomagamy typerom w jeszcze lepszym obstawianiu najważniejszych wydarzeń sportowych.

Ostatnie posty