Grand Prix Polski - kursy bukmacherskie

Trzy kolory: Złoty. Zmarzlika życiowa szansa w Grand Prix Polski

5 (100%) 2 votes

Już w tę sobotę, na toruńskiej MotoArenie, Polak stanie przed wielką szansą na tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Bartosz Zmarzlik prowadzenie w klasyfikacji generalnej zawdzięcza regularnej jeździe na najwyższym poziomie przez cały sezon. Czas postawić ostatni krok – w Grand Prix Polski w Toruniu.

Przed dwoma tygodniami, w Cardiff, Zmarzlik zdobył piętnaście punktów. Wprawdzie jego najgroźniejszy konkurent odrobił dwa oczka, ale gorzowianin nadal prowadzi – z przewagą 7 pkt nad Emilem Sajfutdinowem właśnie. Nad trzecim Leonem Madsenem ma 9 pkt przewagi.

Niewątpliwie Polak jest faworytem Grand Prix Polski w Toruniu i jeśli nie wywalczy złota, będzie można mówić o sensacji. Na swoim koncie ma już dwa brązowe i jeden srebrny medal – zdobyty zresztą w ubiegłym roku.

Obok niego w Toruniu pojedzie także trójka innych Polaków – ze szczególnym zainteresowaniem będziemy patrzeć na Macieja Janowskiego i Patryka Dudka. Magic jest szósty (80 pkt), Duzers – siódmy (75 pkt). Obaj stoczą więc walkę o utrzymanie w cyklu, a ścisk w tych rejonach ogromny.

Dziewiąty w klasyfikacji Jason Doyle uzbierał do tej pory 73 pkt, dziesiątkę zamyka Artiom Łaguta, który ma na koncie cztery punkty mniej od Australijczyka. Przesądzony jest natomiast los czwartego z biało-czerwonych. Janusz Kołodziej wygrał nawet Grand Prix Czech w Pradze, ale punktował zbyt nieregularnie, by w przyszłym roku ponownie jeździć w elicie.


Grand Prix Polski w Toruniu | sobota, 19:00

Autor - Milenium Zakłady Bukmacherskie

Od 2004 roku budujemy polski rynek zakładów bukmacherskich. Jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych graczy na rynku. Na naszym blogu pomagamy typerom w jeszcze lepszym obstawianiu najważniejszych wydarzeń sportowych.

Ostatnie posty