Superoferta-Milenium-kursy tenis-Świątek Woźniacka

SUPEROFERTA: Hurkacz i Świątek walczą w Kanadzie

Oceń ten post

Gwiazdy światowego tenisa staną dziś naprzeciwko Polaków w dwóch turniejach w Kanadzie. Hurkacz – Tsitsipas oraz Świątek – Woźniacki to mecze, które zelektryzują polskich kibiców. Dzisiejsza SUPEROFERTA składa się także z wielu innych ciekawych pojedynków na korcie.

Hubert Hurkacz awansował do II rundy turnieju Rogers Cup w Montrealu (pula nagród 6,3 mln dolatów) dzięki wygranej nad wyżej klasyfikowanym Taylorem Fritzem 6:3, 7:5. Tym samym Polak wziął rewanż na Amerykaninie za poniesioną kilka tygodni wcześniej porażkę na korcie w Eastbourne.

Stefanos Tsitsipas to obecnie piąty zawodnik rankingu ATP. W Montrealu jest rozstawiony z numerem czwartym, a w pierwszej rundzie miał wolny los. W przeszłości Grek mierzył się z Hurkaczem już trzykrotnie i za każdym razem wygrywał. Dwa z tych pojedynków odbyły się w tym roku – w Marsylii Tsitsipas wygrał 6:4, 6:2, a w Dubaju 7:6, 6:7, 6:1. Czy i tym razem Polak sprawi niespodziankę i awansuje do kolejnej rundy?


SUPEROFERTA

Stefanos Tsitsipas – Hubert Hurkacz

Tsitsipas @1,42 | Hurkacz @3,27


Zmagania kobiet w ramach Rogers Cup odbywają się w Toronto. Igę Świątek czeka dziś starcie z Dunką Karoliną Woźniacką (15.). Przetarciem dla naszej reprezentantki było zakończone przedwcześnie spotkanie z Ajlą Tomljanović. Świątek prowadziła w pierwszym secie 4:1, po czym jej rywalka nabawiła się kontuzji i nie mogła kontynuować gry.

Woźniacka w I rundzie rozprawiła się bez większych problemów z Julią Putincewą z Kazachstanu 6:4, 6:2. Dunka nie zawsze dobrze radziła sobie na turnieju w Toronto. Najlepszy wynik osiągnęła w 2017 roku, gdy dotarła do finału (przegrała z Eliną Svitoliną 0:6, 4:6), za to w 2015 i 2013 odpadała w II rundzie. Kibice Igi Świątek liczą, że i tym razem Woźniacka zakończy swój udział na tym samym etapie.


SUPEROFERTA

Karolina Woźniacka – Iga Świątek

Woźniacka @1,50 | Świątek @2,90


Dzisiejsza SUPEROFERTA w Milenium to także inne spotkania tenisowe, a także piłkarskie i siatkarskie. Znajdziecie w niej wyższe kursy niż w ofercie standardowej.

Autor - p.kucharski

Ostatnie posty