wygraj ligę - bukmacher Milenium (blog)

Promocja Wygraj Ligę w Milenium! Graj o cashback i bonusy za zakłady

5 (100%) 5 votes

Cashback za zakłady nawet do 5%, bonusy dla najlepszych, awanse, spadki i rywalizacja z innymi graczami – w promocji „Wygraj Ligę”, z którą ruszamy 1 czerwca, co miesiąc zgarniasz kasę na zakłady.

Piłkarski sezon ma się ku końcowi, ale u nas wielka rywalizacja dopiero się rozpoczyna. Jej zasady są wyjątkowo proste. Jeśli posiadasz internetowe konto gracza w Milenium, automatycznie stajesz się jednym z uczestników gry.

Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś, dołącz do nas teraz – REJESTRACJA KONTA (KLIKNIJ) trwa dosłownie chwilę, a na nowych użytkowników czekają atrakcyjne bonusy – Bonus na start i Darmowy zakład, dzięki którym możesz zgarnąć dodatkowe 770 PLN na zakłady.

Ale do rzeczy.


Zasady promocji „Wygraj Ligę”

1. W czerwcu robimy eliminacje. Na ich postawie wszyscy uczestnicy „Wygraj Ligę” zostaną zakwalifikowani do jednej z czterech lig. Do której ligi trafisz, zależy od sum stawek wniesionych na kuponach w czerwcu.

2. Od lipca ruszamy pełną parą. Kształt każdej ligi zobaczysz poniżej:

  • 1. liga – 250 graczy (5% cashbacku dla najlepszych)
  • 2. liga – 500 graczy (4% cashbacku dla najlepszych + awans),
  • 3. liga – 1000 graczy (3% cashbacku dla najlepszych + awans),
  • 4. liga – pozostali gracze (2% cashbacku dla najlepszych + awans).

wygraj ligę - promocja bukmacherska Milenium3. Jeśli założysz internetowe konto gracza w czasie trwania promocji (od drugiego miesiąca, kiedy nastąpi podział na ligi), trafisz z automatu do 4. ligi.

4. Sezon trwa od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca.

5. Co miesiąc walcz o 10 pierwszych miejsc. Bez względu na ligę, grasz o nagrody w postaci kredytów na grę – od 20 do 760 PLN.

6. Każdy uczestnik „Wygraj Ligę” otrzyma cashback, jeśli spełni warunki promocji. Wysokość cashbacku zależy od miejsca w lidze, a także od awansów i spadków.

Szczegóły dotyczące wysokości nagród i cashbacku, a także pozostałe informacje na temat konkursu „Wygraj Ligę” znajdziesz TUTAJ (kliknij).

Startujemy już 1 czerwca!

Autor - Milenium Zakłady Bukmacherskie

Od 2004 roku budujemy polski rynek zakładów bukmacherskich. Jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych graczy na rynku. Na naszym blogu pomagamy typerom w jeszcze lepszym obstawianiu najważniejszych wydarzeń sportowych.

Ostatnie posty