Speedway Ekstraliga - Falubaz

Speedway Ekstraliga: wraca Łaguta, ale na Falubaz to będzie za mało

5 (100%) 2 votes

Speedway Ekstraliga nabiera rozpędu. Stelmet Falubaz Zielona Góra podejmie MRGARDEN GKM Grudziądz. W szeregach gości po raz pierwszy w tym sezonie ujrzymy Artioma Łagutę. Czy to sprawi, że gościa postawią się faworytowi?

– W ubiegłym sezonie Grudziądz nie wygrał wyjazdowego meczu i podobnie będzie w tym roku – twierdzi Krzysztof Gadus, analityk Milenium. – Wprawdzie wraca Łaguta, ale jego punkty zmniejszą tylko rozmiary porażki gości.

Wszystkie argumenty są po stronie zielonogórzan – własny tor i równo punktujący seniorzy, z których każdy może śmiało myśleć o dwucyfrowym wyniku. Wielki znak zapytania należy postawić przy juniorach Stelmetu Falubazu.

We Wrocławiu zdobyli tylko jeden punkt, dlatego dziś powinni być podwójnie zmotywowani. Nawet bez ich wydatnego wkładu gospodarze powinni pewnie pokonać rywala, który przyjedzie do Zielonej Góry z Artiomem Łagutą. Rosjanin opuścił start sezonu z powodu kontuzji.


Speedway Ekstraliga | Zielona Góra – Grudziądz

Typ: 53-37

Zielona Góra – Grudziądz (ha 0-14) | 1 @2.05

Speedway Ekstraliga

Autor - Milenium Zakłady Bukmacherskie

Od 2004 roku budujemy polski rynek zakładów bukmacherskich. Jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych graczy na rynku. Na naszym blogu pomagamy typerom w jeszcze lepszym obstawianiu najważniejszych wydarzeń sportowych.

Ostatnie posty