Premier League-kursy-Milenium-oferta

Premier League: Koguty i Diabły chcą wreszcie wygrać

Oceń ten post

Czy Tottenham i Manchester Utd w końcu wygrają swoje spotkania, czy Chelsea zacznie marsz w górę tabeli, a Liverpool nadal będzie jedyną drużyną z kompletem punktów? To najciekawsze pytania przed 5. kolejką Premier League. Liga angielska wraca po przerwie na mecze reprezentacji.

Tak się składa, że Tottenham i Manchester Utd, a więc zespoły, które miały bić się o szczyty, mają serię trzech meczów bez zwycięstwa. To sporo, biorąc pod uwagę, ze za nami dopiero cztery kolejki nowego sezonu. Londyńczycy będą mieli okazję przełamać się w derbowym spotkaniu z Crystal Palace na własnym stadionie.

Oprócz potencjału czysto sportowego za Kogutami przemawia także historia spotkań. Z 56 ligowych potyczek z Crystal Palace wygrali aż 30. Problemem trenera Mauricio Pochettino są natomiast kontuzje Giovaniego Lo Ceslo, Tungaya Ndombele i Ryana Sessegnona. Atutem „Orłów” powinna być gra defensywna. Piłkarze Crystal Palace są w tym elemencie skuteczni aż do bólu. W czterech meczach stracili tylko dwa gole. Czy to zwiastuje nam mecz z małą liczbą goli?

Fot. JR/newspix

Premier League | Kursy

Tottenham Hotspur – Crystal Palace
Tottenham @1,38 | remis @5,00 | Crystal Palace @8,30


Niełatwe zadanie czeka w tej kolejce marzących o powrót na zwycięską ścieżkę piłkarzy Manchesteru Utd. „Czerwone Diabły” podejmą Leicester City, a więc jedną z trzech niepokonanych dotąd drużyn w Premier League. Przed przerwą na mecze reprezentacji goście byli w gazie – wygrali z Sheffield Utd i Bournemouth. Trener „Lisów” ma do dyspozycji praktycznie wszystkich najlepszych zawodników. Nieco gorzej wygląda raport zdrowotny United. Tam zabraknie Erica Bailly’ego, Timothyego Fosu-Mensaha i Luke’a Shawa.

 


Premier League | Kursy

Manchester United – Leicester City
Manchester Utd @1,82 | remis @3,60 | Leicester @4,60


W Wolverhampton Wilki podejmą Chelsea i aż trudno uwierzyć, że będzie to starcie 17. i 11. drużyną w tabeli. Jedni i drudzy nie dają swoim kibicom powodów do radości. Gospodarze to jedna z dwóch drużyn, które nie wygrały jeszcze w tym sezonie choćby jednego meczu. Są za to najczęściej remisującą ekipą w Premier League. Czy taki wynik będzie dla nich satysfakcjonujący? Pewne jest, że Chelsea zagra o pełną pulę. Tylko to zadowoli trenera Franka Lamparda, jego piłkarzy, a przede wszystkim kibiców. Tylko, czy uda się zagrać na zero z tyłu? „The Blues” stracili jak dotąd 9 goli, to drugi najgorszy wynik w całej lidze


Premier League | Kursy

Wolverhampton Wolves – Chelsea Londyn
Wolverhampton @3,07 | remis @3,27 | Chelsea @2,42


Wydaje się, że łatwe zadanie czeka Liverpool. Liderzy tabeli podejmą Newcastle, które na razie gra w kratkę. „Sroki” dały radę wygrać na wyjeździe z Tottenhamem, by później zgubić punkty z takimi zespołami, jak Watford i Norwich. Ich zwycięstwo, czy nawet remis na Anfield będzie wielką niespodzianką.

Fot. JR/newspix

Premier League | Kursy

Liverpool – Newcastle United
Liverpool @1,15 | remis @7,00 | Newcastle @30,70


Zestaw par 5. kolejki Premier League: Liverpool – Newcastle, Brighton – Burnley, Manchester Utd – Leicester, Sheffield Utd – Southampton, Tottenham – Crystal Palace, Wolverhampton – Chelsea, Norwich – Mancehster City, Bournemouth – Everton, Watford – Arsenal, Aston Villa – West Ham.

Autor - p.kucharski

Ostatnie posty