Bukmacher Milenium nadal z Falubazem

#PostawNaSwoich: w 2020 nadal jeździmy z Falubazem

4.6 (92.5%) 8 votes

W sezonie 2020 nadal będziemy jeździć w parze z Falubazem Zielona Góra. O kolejny rok przedłużamy współpracę z 7-krotnym mistrzem Polski. To oznacza jeszcze więcej kursów i zakładów dla kibiców żużla, 

Falubaz to nie tylko historia i sportowe sukcesy, ale także bardzo mocne działania w nowych mediach. Nasza dotychczasowa współpraca na tej płaszczyźnie bardzo dobrze się układa. Chcielibyśmy to kontynuować w kolejnych sezonach i w coraz większym zakresie – powiedział Marek Prokurat, prezes zarządu spółki Milenium Zakłady Bukmacherskie.

W naszej ofercie kibice żużla jak co roku będą mogą liczyć na szeroki wybór zakładów sezonowych i specjalnych. , specjalnych i kursów przed każdym wydarzeniem.

Współpraca ze Stelmet Falubazem będzie miała podobny wymiar, jak do tej pory. Prócz działań na płaszczyźnie sponsorskiej i marketingowej, nie zabraknie specjalnych ofert bukmacherskich dla kibiców Falubazu Zielona Góra.

#PostawNaSwoim Milenium Falubaz

Autor - Milenium Zakłady Bukmacherskie

Od 2004 roku budujemy polski rynek zakładów bukmacherskich. Jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych graczy na rynku. Na naszym blogu pomagamy typerom w jeszcze lepszym obstawianiu najważniejszych wydarzeń sportowych.

Ostatnie posty