Milenium Zakłady Bukmacherskie

Milenium Zakłady Bukmacherskie

Oceń ten post

Milenium Zakłady Bukmacherskie to jeden z weteranów polskiego rynku. Firma powstała w 2004 roku i od tego czasu zbudowała pozycję jednego z największych i najważniejszych bukmacherów w Polsce. 

Kilkanaście lat na rynku sprawiło, że wokół Milenium zgromadziła się ogromna społeczność typerów. Do dyspozycji oddajemy im ponad 160 punktów stacjonarnych w całym kraju oraz możliwość zawierania zakładów przez Internet – za pośrednictwem strony www i aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem iOS oraz Android. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór zakładów przedmeczowych, zakłady na żywo oraz wirtualne sporty.

punkty stacjonarne milenium zakłady bukmacherskie

Zezwolenie

Milenium Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów w punktach stacjonarnych oraz przez Internet. Dzięki temu każdy nasz klient może mieć pewność, że jego kupony zostały zawarte w sposób legalny i nie narażają go na jakiekolwiek konsekwencje prawne.

Sponsoring

Milenium od zawsze wspierało polski sport. Obecnie bukmacher jest oficjalnym sponsorem dwóch zespołów – Zagłębia Lubin oraz Falubazu Zielona Góra. Dzięki naszemu wsparciu drużyny mogą dalej się rozwijać, a także szkolić młode pokolenia piłkarzy, co dla obu klubów jest niezwykle istotne. W przeszłości Milenium wspierało również inne sporty. Przez trzy lata spółka była oficjalnym sponsorem Polskiej Ligi Koszykówki.

zagłębie lubin milenium zakłady bukmacherskie

Przyszłość Milenium Zakłady Bukmacherskie

Kilkanaście lat na rynku nie oznacza, że stoimy w miejscu. Milenium czeka wiele zmian związanych z wyzwaniami współczesnego rynku bukmacherskiego. Naszym celem jest jeszcze większe wsparcie naszej społeczności typerów poprzez tworzenie dla niej atrakcyjnej przestrzeni do rozwijania swoich zainteresowań – w Internecie oraz punktach stacjonarnych. Oprócz tego skupiamy się na tworzeniu treści, które będą dla nich pomocne w obstawianiu spotkań. Ten blog jest tego najlepszym przykładem.