Słowenia-Polska-Milenium-kursy-Na luzie i bez ryzyka

Mecz Słowenia – Polska w Milenium NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Oceń ten post

Piąty odcinek walki o awans do mistrzostw Europy 2020 roku to dla Polski wyjazdowe starcie ze Słowenią. Wystarczy spojrzeć na tabelę naszej grupy, by wskazać faworyta piątkowego meczu w Lublanie. Ale czy biało-czerwonych rzeczywiście czeka spacerek i kolejne trzy punkty? U nas nie musisz się tym martwić, bo mecz Słowenia – Polska w Milenium obstawisz NA LUZIE I BEZ RYZYKA.

W czterech dotychczasowych meczach Polacy odnieśli komplet zwycięstw i nie stracili ani jednego gola. Dwanaście zdobytych punktów daje im komfortową przewagę nad grupą pościgową – Izrael (7), Austria (6), Słowenia (5), Macedonia Północna (4), Łotwa (0). Problem jednak w tym, że tylko raz mogliśmy być usatysfakcjonowani i wynikiem, i grą naszego zespołu (przy okazji zwycięstwa nad Izraelem 4:0). Jakie oblicze ekipy Jerzego Brzęczka zobaczymy tym razem?

Największym zmartwieniem selekcjonera przed meczem ze Słowenią jest kontuzja Kamila Glika, lidera obrony. To od niego od lat zaczyna się ustalenie składu tej formacji. Piłkarz AS Monaco już na zgrupowanie przyjechał z kontuzją. W tym tygodniu tylko raz trenował z zespołem. Jego występ w piątek jest bardzo wątpliwy.

Jerzy Brzęczek pewnie długo będzie się zastanawiał nad ustawieniem formacji ofensywnej swojego zespołu. Pozycja Roberta Lewandowskiego jest niepodważalna. Pytanie, czy selekcjoner zdecyduje się na dwóch napastników, a jeśli tak, to czy tym drugim będzie Krzysztof Piątek. Napastnikowi Milanu brakowało skuteczności w meczach sparingowych swojego klubu, w Serie A gola jeszcze nie zdobył, a ostatnio rozpoczął mecz na ławce rezerwowych.

Co powinno cieszyć przed meczem ze Słowenia, to fakt, że większość reprezentantów przed przyjazdem na zgrupowanie jednak regularnie grała w swoich klubach, a także to, iż w świetnej formie jest Grzegorz Krychowiak. W dziewięciu ligowych meczach w Lokomotiwie Moskwa zdobył trzy gole i miał dwie asysty. Jeśli przełoży dyspozycję klubową na mecz kadry, to reszcie zespołu będzie się grało zdecydowanie łatwiej.

Pewne jest, że w polskiej bramce zagra Łukasz Fabiański, a nie Wojciech Szczęsny. Swoją decyzję trener Jerzy Brzęczek przedstawił podczas czwartkowej konferencji prasowej.

Słowenia? Jej dotychczasowe mecze to remisy z Izraelem (1:1, wyjazd) i Macedonią Północną (1:1, dom), porażka z Austrią (0:1, wyjazd) oraz zwycięstwo z Łotwą (5:0, wyjazd). Największą gwiazdą zespołu jest bramkarz Jan Oblak, na co dzień zawodnik Atletico Madryt. Niedawno znalazł się na szerokiej liście kandydatów do najlepszej jedenastki roku piłkarzy z całego świata, którą wybierze FIFA. Powołanie na mecze z Polską i Izraelem otrzymał Uros Korun z Piasta Gliwice, który jak dotąd nie wystąpił ani razu w pierwszej kadrze Słowenii.


na luzie i bez ryzyka - promocja bukmacherskaObstawiaj mecz Polski NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Z okazji meczu Słowenia – Polska zakłady bukmacherskie Milenium włączają promocję NA LUZIE I BEZ RYZYKA (KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY). Obstawiając wynik tego spotkania, nic nie ryzykujesz. Jeśli kupon okaże się przegrany, Milenium zwróci stawkę zakładu w wysokości 20 złotych.

Promocja obstaw NA LUZIE I BEZ RYZYKA uruchamiana jest na okoliczność szlagierowych spotkań piłkarskich, a takim z pewnością jest kolejny występ biało-czerwonych na drodze do przyszłorocznych mistrzostw Europy.

Warunkiem, który trzeba spełnić, aby przystąpić do promocji NA LUZIE I BEZ RYZYKA, jest zawarcie zakładów za sumę stawek min. 40 zł, w tym wytypowanie zdarzenia promocyjnego, czyli meczu Słowenia – Polska, na pojedynczym lub wielokrotnym zakładzie za 20 zł. Koniecznie należy tego dokonać w czasie trwania promocji, czyli w tym przypadku w piątek, 6 września.

Za pierwszy przegrany zakład, który spełnia warunki promocji, gracz otrzyma zwrot stawki 20 zł na swoje konto. Kolejne kupony ze zdarzeniem promocyjnym nie będą brane pod uwagę.


Słowenia – Polska | Kursy

Słowenia @3,45 | remis @3,12 | Polska @2,30

Autor - p.kucharski

Ostatnie posty