ME siatkarzy-Polska-Hiszpania-kursy-oferta-Milenium zakłady bukmacherskie

ME siatkarzy: Hiszpania na drodze do ćwierćfinału

Oceń ten post

Jak burza przeszli przez pierwszą rundę mistrzostw Europy siatkarze reprezentacji Polski. Komplet zwycięstw cieszy, choć uczciwie trzeba przyznać, że rywale nie byli wymagający. W 1/8 finału naszym przeciwnikiem będzie Hiszpania i nie wyobrażamy sobie innego wyniku niż zwycięstwo ekipy Vitala Heynena. Mecz w sobotę o godz. 20.00.

Ostatni grupowy mecz Polaków to był kolejny spacerek. Nasi nie dali szans Ukrainie, wygrywając 3:0, a w setach do 17, 16 i 15. Spotkanie to będziemy pamiętać przede wszystkim za sprawą trenera biało-czerwonych, który w jednym momencie dokonał aż sześciu zmian zawodników. Mógł sobie na to pozwolić, wszak rywale nie dorastali nam do pięt.

Na pierwszym etapie mistrzostw straciliśmy tylko jednego seta. Identycznym bilansem mogą się pochwalić jeszcze Francuzi i Serbowie. Znacznie więcej emocji w fazie grupowej dostarczyli swoim kibicom Hiszpanie. Ci najpierw przegrali ze Słowacją (2:3), Belgią (0:3) i Serbią (1:3), a następnie odnieśli dwa zwycięstwa z Austrią (3:2) oraz Niemcami (3:1) i rzutem na taśmę wywalczyli awans do 1/8 finału.

Na turniejach mistrzostw Europy cztery razy mierzyliśmy się z Hiszpanami i za każdym razem wygrywaliśmy. Jeśli w sobotę znów będziemy górą, to w ćwierćfinale zmierzymy się zwycięzcą meczu Holandia – Niemcy.

Pary 1/8 finału mistrzostw Europy: Holandia – Niemcy, Polska – Hiszpania, Rosja – Grecja, Słowenia – Bułgaria, Serbia – Czechy, Belgia – Ukraina, Franca – Finlandia, Włochy – Turcja.


ME siatkarzy | Kursy na mecz

Polska – Hiszpania
Polska @1,01 | Hiszpania @11,12


ME siatkarzy | Kursy na mistrzostwo

Polska @3,30
Rosja @3,80
Francja @5,50
Włochy @8,00
Serbia @9,00


Autor - p.kucharski

Ostatnie posty