maxKURSY bukmacher Milenium

maxKURSY: Crystof i Hertha w kryzysie, Fortuna go pogłębi?

5 (100%) 2 votes

Źle się dzieje w klubie z Berlina. Kłamstwa, amatorszczyzna, fatalne zarządzanie czy przestarzała infrastruktura, która sprawia, że Hertha jest jak ociężały tankowiec. To wyliczanka grzechów klubu, która pojawiła się na łamach Bilda. Jej autor, Juergen Klinsmann, zawarł w ponad 20-stronicowym raporcie wiele gorzkich słów.

Za nieprofesjonalizm oberwało się dyrektorowi Preetzowi, za nielojalność – właścicielowi przybytku. Oczywiście sam Klinsmann błędów nie popełnił, przynajmniej tak wynika z raportu.

W raporcie występuje też nazwisko naszego napastnika. „Crystof” (pisownia oryginalna) Piątek przeszedł do Herthy z Milanu tylko dlatego, że trener pokazał mu, iż będzie wzmocnieniem i pod wodzą Klinsmanna wartość Polaka tylko wzrośnie.

Na razie wartość piłkarskiej jakości berlińczyków wynosi mniej niż zero. W ubiegłej kolejce przeżyli upokorzenie przed własnymi kibicami, porażkę 0:5 z Mainz, drużyną ze strefy zagrożonej spadkiem. W piątek przyjdzie im zagrać o podobną stawkę, tyle że na wyjeździe. Rywal?

Fortuna Duesseldorf, dla której to spotkanie ma znaczenie niebagatelne. Wygrana pozwoli jej doskoczyć do Herthy na odległość trzech punktów. Gospodarze też nie błyszczą, dopiero ostatnio przerwali serię pięciu występów bez wygranej. Dodatkowo przerwali ją na wyjeździe – pokonali 2:0 Freiburg.


maxKURSY Milenium ZakładymaxKURSY: koniec pięknej serii

Piłkarze Herthy przyzwyczaili nas do bardzo słabych wyników u siebie. Z kolei na wyjazdach jakby pozbywali się presji – wygrali więcej meczów, przegrali mniej, punktów też zdobyli więcej, a to wszystko w mniejszej liczbie spotkań niż w stolicy. Klub Krzysztofa Piątka przegrał ostatni mecz w Bundeslidze na obcym terenie jeszcze w listopadzie.

Z oferty maxKURSÓW wybieramy jednak ten na gospodarzy – bukmacher Milenium za ich wygraną płaci 2.60. Z regularnej oferty proponujemy opcję odważniejszą – wygraną gospodarzy z handicapem -1.5.


maxKURSY na piątek: Dusseldorf wygra z Herthą @2.50

Kurs z oferty: Dusseldorf (ha 0-1,5) @5.00

Autor - Łukasz Kmita

Ostatnie posty