maciej szczęsny milenium

Maciej Szczęsny ambasadorem marki Milenium!

Oceń ten post

Miło nam ogłosić, że Maciej Szczęsny, były piłkarz, pięciokrotny mistrz Polski, reprezentant kraju oraz ceniony ekspert został właśnie ambasadorem marki Milenium Zakłady Bukmacherskie!

Maciej Szczęsny to obecnie jeden z najbardziej cenionych ekspertów piłkarskich w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako zawodnik najlepszych klubów polskiej Ekstraklasy potrafi celnie skomentować i ocenić aktualne wydarzenia sportowe. Chcemy wykorzystać jego wiedzę i doświadczenie w stworzeniu dla Was coraz lepszych treści.

Dzięki właśnie rozpoczętej współpracy czeka nas mnóstwo atrakcji. Przede wszystkim możecie liczyć na szereg analiz przygotowanych przez Macieja Szczęsnego, głównie skupionych na rozgrywkach LOTTO Ekstraklasy, obecnego i przyszłego sezonu. Zaglądajcie więc regularnie na bloga, a na pewno traficie na sporo tekstów, które pomogą w jeszcze lepszym typowaniu. Pierwszy, dotyczący 36. kolejki jest już dostępny. Zapraszamy do czytania.

Nie samą LOTTO Ekstraklasą żyją jednak typerzy. Już niedługo czeka nas mundial. W czasie tego piłkarskiego święta udostępnimy wiele materiałów tekstowych i wideo, w których nowy ambasador Milenium skrupulatnie oceni szanse poszczególnych drużyn oraz przedstawi swoje typy na poszczególne spotkania.

Maciej Szczęsny – najważniejsze informacje

  • bramkarz polskich klubów w latach 1984 – 2002
  • pięciokrotny zdobywca mistrzostwa Polski (Polonia Warszawa, Widzew Łódź, Wisła Kraków, 2x Legia Warszawa)
  • trzykrotny zdobywca Pucharu Polski (Legia Warszawa)
  • zdobywca Superpucharu Polski (Polonia Warszawa)
  • zdobywca Pucharu Ligi (Wisła Kraków)
  • siedmiokrotny reprezentant Polski

Autor - Milenium Zakłady Bukmacherskie

Od 2004 roku budujemy polski rynek zakładów bukmacherskich. Jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych graczy na rynku. Na naszym blogu pomagamy typerom w jeszcze lepszym obstawianiu najważniejszych wydarzeń sportowych.

Ostatnie posty