na luzie i bez ryzyka

Obstaw mecz Lech – Legia na luzie i bez ryzyka

5 (100%) 1 vote

Już dziś klasyk polskiej ligi – Lech Poznań zagra z Legią Warszawa. Obstaw ten mecz w promocji na luzie i bez ryzyka, a w przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki.

W grupie mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy dzieje się. Legia, która przez wiele miesięcy bezskutecznie goniła Lechię Gdańsk, dopięła swego. Po 31. kolejce objęła prowadzenie, ma trzy punkty przewagi nad zespołem Piotra Stokowca, ale dziś zagra w Poznaniu. Lech wprawdzie cierpi i ten sezon spisał już na straty, jednak na mecze ze stołecznym klubem mobilizować go nie trzeba. Z okazji środowego klasyka w Milenium możesz obstawić ten mecz na luzie i bez ryzyka.


Jak skorzystać z promocji NA LUZIE I BEZ RYZYKA?

Wystarczy, że zawrzesz dziś zakłady za co najmniej 40 PLN i wytypujesz zdarzenie z meczu Lech – Legia za 20 PLN. Możesz zagrać singla, możesz też dołączyć zdarzenie z tego spotkania na kupon. Jeśli zakład nie wejdzie, 20 PLN trafi z powrotem na Twoje konto.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O PROMOCJI

Autor - Milenium Zakłady Bukmacherskie

Od 2004 roku budujemy polski rynek zakładów bukmacherskich. Jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych graczy na rynku. Na naszym blogu pomagamy typerom w jeszcze lepszym obstawianiu najważniejszych wydarzeń sportowych.

Ostatnie posty