Infolinia Milenium Zakłady Bukmacherskie

Infolinia Milenium: nowa forma kontaktu dla graczy

5 (100%) 4 votes

Wiemy, że zakłady bukmacherskie powinny dostarczać niezapomnianych emocji i dobrej zabawy. Dlatego w trosce o komfort gry wprowadzamy nową formę kontaktu dla graczy. Infolinia Milenium udzieli Ci wsparcia w każdym momencie przygody z obstawianiem.

Potrzebujesz porady na temat obstawiania w Milenium? Chcesz zapytać o promocje bukmacherskie lub ofertę zakładów? Pragniemy, byś cieszył się grą u legalnego bukmachera i przeżywał wielkie sportowe emocje, dlatego nasza pomoc techniczna gotowa jest zmierzyć się z wszystkimi wątpliwościami, jakie napotkasz w drodze do wysokich wygranych.

Infolinia Milenium jest do Twojej dyspozycji przez pięć dni w tygodniu: w dni robocze (od poniedziałku do piątku), w godzinach 8:00-16:00. Odpowiemy na Twoje pytania i udzielimy Ci pełnego wsparcia w każdym momencie gry.


Infolinia Milenium: +48 606 100 300 (dni robocze, 8:00-16:00)

Autor - Milenium Zakłady Bukmacherskie

Od 2004 roku budujemy polski rynek zakładów bukmacherskich. Jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych graczy na rynku. Na naszym blogu pomagamy typerom w jeszcze lepszym obstawianiu najważniejszych wydarzeń sportowych.

Ostatnie posty