eliminacje Euro 2020

Eliminacje Euro 2020: czas bukować pierwsze bilety

5 (100%) 3 votes

Eliminacje Euro 2020 wchodzą w decydującą fazę. Większości reprezentacji zostały do rozegrania po cztery spotkania. Dwa w październiku, kolejne dwa – w listopadzie. Najbliżej zabukowania miejsce w mistrzostwach Europy są Belgia i Hiszpania.

Norwegia – Hiszpania

Drużyna prowadzona przez Roberto Moreno idzie przez eliminacje jak burza. 6 meczów, 6 zwycięstw – i to wcale w nie najsłabszej grupie. Szwecja czy Rumunia to przecież uznane, solidne marka w Europie. Jeśli Hiszpania wygra w najbliższym meczu, zapewni sobie przepustkę na Euro 2020 bez względu na rozstrzygnięcia w pozostałych spotkaniach.

Norwegowie grają całkiem solidnie, ale w grupie F brakuje im zwycięstw. Wygrali tylko dwa spotkania z zdecydowanym outsiderem – Wyspami Owczymi. Dodatkowo dziwi brak powołania dla rewelacji pierwszych kolejek Ligi Mistrzów, Erlinga Haalanda.

Hiszpania dysponuje mocniejszą i bardziej wyrównaną kadrą. Po zaciętym spotkaniu trzy punkty pojadą na Półwysep Iberyjski.


Eliminacje Euro 2020 | Typ

Hiszpania wygra z Norwegią @1.48


eliminacje Euro 2020Dania – Szwajcaria

Na Telia Parken w Kopenhadze zapowiada się fascynująca rywalizacja. Obie drużyny toczą wraz z Irlandią zaciętą walkę o dwa miejsca premiowane występem na Euro 2020. I na tę chwile trudno powiedzieć, które reprezentacje są najbliżej celu.

Bezpośrednie spotkania tych trzech zespołów kończyły się podziałem punktów. Teraz wynik znów zakręci się wokół remisu, ale to Szwajcaria dysponuje bardziej doświadczonymi piłkarzami. I to może okazać się decydujące.

Nie spodziewamy się powtórki dreszczowca z Bazylei, kiedy to Duńczycy w ostatnich 10 minutach odrobili trzy bramki straty. Helweci to jedna z najlepszych defensyw w Europie i przełoży się to na końcowy wynik.


Eliminacje Euro 2020 | Typ

Szwajcaria nie przegra/-2,5 gola w meczu @2.30


eliminacje Euro 2020 kursy MileniumCzechy – Anglia

Gra Anglii w eliminacjach Euro 2020 wzbudza zachwyt. Kto wie, czy nie prezentuje ona obecnie najładniejszego futbolu na całym Starym Kontynencie. W czterech spotkaniach strzeliła 19 goli, a jej rywalami nie były piłkarskie „ogórki” pokroju San Marino czy Gibraltaru. Natomiast w kadrze Czech brakuje, może z wyjątkiem Patrika Schicka, zawodników światowej klasy.

Nasi południowi sąsiedzi przechodzą kryzys, czego najdobitniejszym przykładem była najwyższa porażka w historii, którą odnotowali na starcie obecnych eliminacji. Na Wembley przegrali z gospodarzami aż 0:5. Teraz takiego pogromu nie będzie, ale ponownie to Anglicy powinni odnieść spokojne zwycięstwo.


Eliminacje Euro 2020 | Typ

Anglia wygra min. dwoma golami @2.30

Autor - Łukasz Kozłowski

Łukasz Kozłowski Analityk sportowy z ponad 10-letnim doświadczeniem. Specjalista od piłki nożnej, lekkoatletyki i sportów zimowych.

Ostatnie posty