czyste_15-lat-milenium

Jak zdobyć bonusy bukmacherskie dla nowych graczy w Milenium?

5 (100%) 8 votes

Bonusy bukmacherskie dla nowych graczy są świetnym sposobem na zwiększenie kwoty na pierwsze zakłady. W Milenium bonusy powitalne w formie Bonusu NA START i Darmowego Zakładu mogą wynieść aż 3170 zł – w tej kwocie zawiera się także cashback za obstawianie i specjalny bonus za rejestrację z tego linku.

Szybka rejestracja i bonusy od ręki

Szybka rejestracja w Milenium pozwala na założenie konta dosłownie w kilkanaście sekund.

Czym jest Bonus na START i jak go otrzymać?

Bonus na START jest promocją bukmacherską przygotowaną dla wszystkich internetowych graczy, w której już na początku przygody z Milenium możesz zgarnąć aż 1500 zł na grę. Kwota, jaka trafi na Twoje konto, równa się wysokości pierwszego depozytu – maksymalnie do wspomnianych 1500 zł.

Jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać dodatkowe fundusze?

  • Dokonać obrotu w wysokości 4-krotności pierwszego depozytu w ciągu 60 dni od weryfikacji.
  • Dzienny limit obrotu wynosi 10% kwoty bonusu.
  • Zadbać o to, by ogólny kurs na kuponie wynosił min. 2,0 i znalazły się na nim minimum trzy zdarzenia z kursem nie mniejszym niż 1,2.

PRZYKŁAD: Dokonałeś rejestracji i wpłaciłeś 200 zł. W ramach Bonusu na START możesz zatem otrzymać kolejne 200 zł. Aby pieniądze trafiły na Twoje konto gracza, w ciągu 60 dni od momentu weryfikacji powinieneś postawić zakłady za łączną kwotę 800 zł i po kursie ogólnym kuponów min. 2,0.

Dziennie do kwoty obrotu wliczane są tylko zakłady ze stawką do 10% wartości bonusu. Przykładowo jeśli Twój pierwszy depozyt wyniósł 500 zł, wymagana kwota obrotu wynosi 2000 zł. Twój dzienny limit obrotu wyniesie wówczas 200 zł.

Jeśli więc postawisz kupon za kwotę 205 zł, nie zostanie on zaliczony. Jeśli jednak dokonasz dwóch zakładów, jeden za 150 zł, a drugi za 50 zł, nie przekroczysz kwoty limitu i oba kupony będą zaliczone.

Do wymaganego obrotu nie wliczają się zakłady Totalizatora oraz Rozpisowe.


Jeśli chcesz otrzymać od nas Bonus na START, zaznacz odpowiednią opcję podczas procesu rejestracji – jak na załączonym niżej obrazku.

Bonusy bukmacherskie - bonus na start


Bonusy bukmacherskie: Darmowy Zakład

Drugim z bonusów bukmacherskich, który możesz od nas zgarnąć na starcie, jest Darmowy Zakład. Dzięki niemu Twój pierwszy kupon nie wiąże się z ryzykiem – jeśli okaże się przegrany, zwrócimy Ci jego stawkę do 150 zł. W przypadku, gdy stawka pierwszego zakładu wynosi np. 20 zł, również otrzymasz zwrot w wysokości 150 zł.

Jak możesz skorzystać z Darmowego Zakładu?

  • Zadeklaruj chęć otrzymania bonusu w czasie rejestracji, zaznaczając opcję Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD (jak na zdjęciu).

Bonusy bukmacherskie - Darmowy Zakład

  • Złóż pierwszy depozyt na swoje konto i obstaw pierwszy kupon w ciągu 10 dni od momentu weryfikacji konta. Jeśli przegrasz, zwrócimy na Twoje konto stawkę zakładu do 150 zł.

Zwrot przyznajemy w postaci punktów premiowych, które są walutą w programie lojalnościowym Milenium. Ich liczba wystarczy na wymianę na kredyty o wartości przyznanego bonusu. Za kredyty możesz obstawiać w taki sam sposób, jak za normalną walutę.


Bonusy bukmacherskie w Milenium

Połączenie obu bonusów oznacza, że jako nowy użytkownik możesz zgarnąć od nas aż 1650 zł ekstra na grę. Chcesz wiedzieć jeszcze więcej na temat obu promocji?

Autor - Milenium Zakłady Bukmacherskie

Od 2004 roku budujemy polski rynek zakładów bukmacherskich. Jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych graczy na rynku. Na naszym blogu pomagamy typerom w jeszcze lepszym obstawianiu najważniejszych wydarzeń sportowych.

Ostatnie posty