Arsenal - Everton, typy Milenium bukmacher

Arsenal – Everton: chcemy goli i będą gole

Oceń ten post

Arsenal nie przegrał 23 ostatnich ligowych meczów z Evertonem na własnym stadionie. W niedzielę będzie faworytem, ale goście odwiedzą Londyn z zamiarem zdobycia co najmniej punktu – o ile nie pełnej puli.

Zmiany na ławkach trenerskich w obu klubach odniosły pożądany efekt. Kanonierzy nie przegrali od sześciu spotkań w Premier League, ostatnia porażka – w dodatku pechowa i niezasłużona – zdarzyła im się jeszcze w 2019 roku przeciwko Chelsea (1:2).

Everton również ma się czym pochwalić. W lidze nikt nie dobrał mu się do skóry w pięciu ostatnich kolejkach, a w tym czasie piłkarze Carlo Ancelottiego wygrali trzy razy. The Toffees nie potrafią wygrać wyjazdowego meczu w lidze z londyńczykami od 1995 roku.

Dziewiętnaście zwycięstw Arsenalu i ledwie cztery remisy nie powinny mieć wobec aktualnej formy gości żadnego znaczenia.

Ancelotti może stać się trzecim trenerem (obok Guardioli i Fergusona), który pokona Arsenal na jego boisku co najmniej trzy razy. Udawało mu się to już z Chelsea i Bayernem. Czy uda się z Evertonem?

Nie podejmiemy się wytypowania rezultatu. Stawiamy natomiast, że obie drużyny strzelą gola i zrobią sporą liczbę rzutów rożnych – w tym drugim elemencie gospodarze są jedną z najlepszych drużyn w Europie.

Średnia kornerów w spotkaniach z udziałem Arsenalu (2019/20) to ponad 12/mecz. Przy ofensywnych zapędach Evertonu over 11.5 nie powinien sprawić kłopotu.


Arsenal – Everton, typy

obie strzelą @1.57

rzuty rożne: powyżej 11.5 @2.10

 

Autor - Łukasz Kmita

Ostatnie posty