15-lecie Milenium - promocje bukmacherskie (1)

15-lecie Milenium: podwajamy cashback do 1500 zł i wracamy z Happy Hour!

5 (100%) 3 votes

Na 15-lecie Milenium przygotowaliśmy masę atrakcji i nie czekamy  z nimi ani chwili dłużej. Tylko w październiku podwajamy cashback za zakłady do 1500 zł. Dodatkowo wracamy z promocją Happy Hour na zakłady przedmeczowe – już od wtorku europejskie puchary obstawisz z wyższą wygraną!

Przez cały październik świętować będziemy 15 lat istnienia na rynku. Dołącz do zabawy i świętuj razem z nami – z tej okazji mamy dla naszych graczy sporo promocji i jubileuszowych okazji, których nie opłaca się przegapić.


15-lecie Milenium: podwajamy cashback do 1500 zł

Dla stałych i lojalnych graczy przygotowaliśmy specjalną odsłonę kolejnego sezonu promocji WYGRAJ LIGĘ. Tylko w październiku podwajamy cashback za zakłady w każdej z czterech lig – od dziś do końca miesiąca grasz nawet o 1500 zł! Im więcej stawiasz, tym większą masz szansę na wygraną – każdy zakład liczy się w grze o bonusy.

Pełen wykaz nagród w WYGRAJ LIGĘ z okazji 15. urodzin Milenium i zasady promocji znajdziesz TUTAJ (KLIKNIJ).


15-lecie Milenium Happy Hour15-lecie Milenium: Happy Hour na zakłady przedmeczowe

Od 1 października wracamy z Twoją ulubioną promocją Happy Hour na zakłady przedmeczowe. Już od wtorku, kiedy odbędzie się druga kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów, w wybranych godzinach obstawisz wszystkie zdarzenia z oferty prematch z wyższymi wygranymi. Promocja obejmuje nie tylko mecze europejskich pucharów – Ty decydujesz, jakie zdarzenia znajdą się na kuponie.

Nie przegap naszych 15. urodzin – z Milenium przez cały październik zwiększasz szansę na wysokie wygrane i dobrą zabawę. Szczegóły już od dziś na www.milenium.pl.

Autor - Milenium Zakłady Bukmacherskie

Od 2004 roku budujemy polski rynek zakładów bukmacherskich. Jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych graczy na rynku. Na naszym blogu pomagamy typerom w jeszcze lepszym obstawianiu najważniejszych wydarzeń sportowych.

Ostatnie posty